НАЦІОНАЛЬНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ імені О.О. Богомольця
ЧЕСТЬ, МИЛОСЕРДЯ, СЛАВА

МОЛОДІЖНІ ОРГАНІЗАЦІЇ БАВАРІЇ ВИСЛОВИЛИ ПОДЯКУ ВИКЛАДАЧАМ-ВОЛОНТЕРАМ НМУ

12.07.2022

Днями Союз молодіжних організацій Баварії (Німеччина) надіслав подяки співробітникам Національного медичного університету імені О.О. Богомольця – доценту кафедри медичної і біологічної фізики та інформатики Анатолію Єгоренкову та професору кафедри нейрохірургії Володимиру Медведєву за активну участь як викладачів-волонтерів (в очному та дистанційному форматі) у проєкті «Україна і Всесвіт».

Проєкт «Україна і Всесвіт» для дітей з України, що вимушено та тимчасово опинились у Баварії внаслідок воєнних дій в Україні, запропонований молодіжними організаціями Німеччини, які спільно з українськими партнерами постійно займаються гуманітарною допомогою для організацій та громадян України. Це — медикаменти та медичне обладнання, дитячий та дорослий одяг, санітарно-гігієнічне засоби першої необхідності та продукти харчування.

Участь викладачів НМУ імені О.О. Богомольця у подібних проєктах є позитивним прикладом плідної співпраці з громадськими організаціями країн ЄС задля допомоги українцям в час повномасштабної війни.

 

Кафедра медичної та біологічної фізики та інформатики