НАЦІОНАЛЬНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ імені О.О. Богомольця
ЧЕСТЬ, МИЛОСЕРДЯ, СЛАВА

Міжнародний благодійний фонд НМУ імені О.О. Богомольця вчергове відзначили подяками

21.05.2022

БО «Міжнародний благодійний фонд Національного медичного університету імені О.О. Богомольця», який очолює проректор з науково-педагогічної та лікувальної роботи, професор Олександр Канюра, продовжує отримувати подяки за відправлені гуманітарні вантажі в міста і села України. Цього разу – від рятувальників м. Синельникове Дніпропетровської області, колективу однієї із військових частин Національної гвардії України та Погорнянського психоневрологічного інтернату Івано-Франківської області.

Так, 10 ДПРЗ ДСНС України у Дніпропетровській області, підполковник служби цивільного захисту Артем Журавльов відзначив першого проректора з науково-педагогічної роботи та післядипломної освіти, професора Олександра Науменка подякою. Рятувальники Синельниківського РУ ГУ ДСНС України  Дніпропетровської області отримали від Фонду киснево-ізолюючий протигаз BIOPAK 240. Командир однієї із військових частин НГУ Володимир Мусієнко також висловив подяку за ліки та предмети особистої гігієни, надані бійцям його підрозділу.

У свою чергу директор Погонянського психоневрологічного інтернату Івано-Франківської області Михайло Ферштей подякував команді Фонду за надану допомогу, зокрема засоби особистої гігієни, одяг, продукти харчування.

 

Пресцентр