МАЙБУТНІ СТОМАТОЛОГИ СКЛАДАЛИ ЄДКІ КРОК 1 «СТОМАТОЛОГІЯ»
13 вересня студенти четвертого курсу стоматологічного факультету Національного медичного університету імені О.О. Богомольця складали єдиний державний кваліфікаційний іспит (ЄДКІ) Крок 1 «Стоматологія» та іспит з англійської мови професійного спрямування.
Екзамен проходив у п’яти аудиторіях трьох навчальних корпусів Університету із додержанням усіх заходів безпеки. Ректор НМУ, професор Юрій Кучин і проректор з науково-педагогічної та навчальної роботи, професор Олег Власенко побували в усіх аудиторіях Університету. Вони цікавилися дотриманням регламенту проведення важливого іспиту та побажали студентам успішно скласти це випробування на фахову зрілість.
«До цієї навчальної події студенти готувалися заздалегідь, – відзначила декан факультету, професор Наталія Біденко. – Студенти мали змогу в деканаті та на сайті Центру тестування ознайомитися з питаннями тестів Крок 1 за попередні роки. Напередодні іспиту відбулися онлайн-консультації з усіх фундаментальних дисциплін».
Понад 200 студентів складали екзамен із базових медичних дисциплін. Сподіваємося, що наші вихованці успішно подолають цей відповідальний етап на шляху до обраної професії.
Деканат стоматологічного факультету
![](/wp-content/uploads/2022/09/IMG_6024.jpg)
![](/wp-content/uploads/2022/09/IMG_6039.jpg)
![](/wp-content/uploads/2022/09/IMG_6065.jpg)
![](/wp-content/uploads/2022/09/IMG_6068.jpg)
![](/wp-content/uploads/2022/09/IMG_6078.jpg)
![](/wp-content/uploads/2022/09/IMG_6082.jpg)
![](/wp-content/uploads/2022/09/IMG_6090.jpg)