НАЦІОНАЛЬНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ імені О.О. Богомольця
ЧЕСТЬ, МИЛОСЕРДЯ, СЛАВА

ЛІКАРІ–ІНТЕРНИ УСПІШНО СКЛАЛИ ІСПИТ ІЗ РАДІОЛОГІЇ

21.01.2021

Відбулися випускні іспити лікарів-інтернів на кафедрі радіології та радіаційної медицини, яку очолює професор М.М.Ткаченко. Тридцять молодих лікарів поповнять цього року ряди кваліфікованих спеціалістів дуже важливого напрямку в медицині – медичну радіологію, яка є важливим фактором у визначенні діагнозу захворювання та стратегії і тактики його лікування.

Під час навчання на кафедрі майбутні радіологи вивчають основи променевої терапії, пухлинні і непухлинні хвороби, біологічну дію іонізуючого опромінення та його біологічні ефекти. Вони опановували також радіоактивну та клінічну дозиметрію.

Рівень знань лікарів-інтернів оцінювала екзаменаційна комісія, яка перевіряла теоретичні знання та практичні навички з радіології. Здебільшого спілкування мало форму фахової дискусії, коли, оцінюючи результати інструментальних досліджень, КТ, МРТ, УЗД, радіонуклідних досліджень, кожен інтерн в режимі реального часу не лише коментував, а й обґрунтовував свій лікарський вердикт з того чи іншого захворювання. Професори М.М.Ткаченко, Н.В.Танасійчук-Гажієва, доценти Н.Л.Морозова, Г.О. Романенко залишилися задоволені своїми вихованцями. Під час традиційного обговорення результатів іспиту переважна більшість студентів отримала високі бали. Особливо схвальні відгуки були на адресу молодих лікарів Олега Бєсєдіна, Дмитра Калеменєва, Оксани Повшедної.

                                                                    

Редакція газети «Медичні кадри»