НАЦІОНАЛЬНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ імені О.О. Богомольця
ЧЕСТЬ, МИЛОСЕРДЯ, СЛАВА

КЕРІВНИЦТВО І ПРОФКОМ УНІВЕРСИТЕТУ ПРИВІТАЛИ СПІВРОБІТНИЦЬ ІЗ МІЖНАРОДНИМ ЖІНОЧИМ ДНЕМ – 8 БЕРЕЗНЯ

05.03.2021

5 березня 2021 року у вестибюлі адміністративного корпусу Національного медичного університету імені О.О.Богомольця за традицією керівництво і профком Університету привітали жіночу частину колективу з Міжнародним жіночим днем – 8 Березня. У цій приємній церемонії взяли участь ректор НМУ, професор Ю.Л.Кучин, перший проректор з науково-педагогічної роботи і післядипломної освіти, професор О.М.Науменко, проректор з науково-педагогічної і лікувальної роботи, професор О.А.Канюра, проректор з наукової роботи та інновацій, професор С.В.Земсков, голова профкому Університету, професор Л.М.Яременко. Однією з перших прийняла щирі поздоровлення з букетом квітів і подарунковим сертифікатом до магазину «Єва» проректор з науково-педагогічної роботи, міжнародних зв’язків та європейської інтеграції, професор Р.Л.Скрипник.

Як ніколи, в ударі – скучили за аудиторією! – були троїсті музики: скрипаль Василь Гекер, бандурист Юрій Єгоров, гармоніст Микола Тотовицький, що «за сумісництвом» грав і «співав» по-пташиному, та акордеоніст Олег Микитюк на чолі з директором клубу «Медик» І.П.Терпелюком. Музиканти виконували відомі шлягери різних часів, популярні народні пісні, що сприяло святковій атмосфері. Цілій низці співробітниць Університету було вручено Почесні грамоти і Подяки Міністерства охорони здоров’я України, Київського міського голови, Університету за сумлінну працю на ниві медицини.

Ми приєднуємось до цих теплих привітань і напередодні 8 Березня від щирого серця бажаємо нашим дорогим жінкам міцного здоров’я, сімейного затишку, всілякого благополуччя та нових професійних звершень. Нехай весна окрилює і надихає, гарного вам настрою,  і оптимізму. Будьте завжди коханими і щасливими!

 

Прес-центр