НАЦІОНАЛЬНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ імені О.О. Богомольця
ЧЕСТЬ, МИЛОСЕРДЯ, СЛАВА

КАФЕДРА ТЕРАПІЇ ІНФЕКЦІЙНИХ ХВОРОБ ТА ДЕРМАТОВЕНЕРОЛОГІЇ ПІСЛЯДИПЛОМНОЇ ОСВІТИ ПРОВЕЛА «ТЕРАПЕВТИЧНІ ВЕЧОРНИЦІ» З МІЖНАРОДНОЮ УЧАСТЮ

20.04.2021

15 квітня 2021 року відбулося англомовне онлайн-засідання клубу «Терапевтичні вечорниці», яке організувала кафедра терапії інфекційних хвороб та дерматовенерології післядипломної освіти, яку очолює професор Олена Юріївна Губська (https://youtu.be/ItOed9hMN88).

Цього разу запрошеним спікером був успішний та досвідчений нідерландський лікар H.J. van Schothorst – директор міжнародної організації «Foundation Sharing Knowledge The Netherlands – Ukraine», автор та організатор десятків інтерактивних семінарів. На другому, цього разу – міжнародному онлайн-засіданні було розглянуто важливу терапевтичну проблему – цукровий діабет.

Спершу учасники засідання послухали доповідь лікаря H.J. van Schothorst, який висвітлив найважливіші питання діагностики та лікування цукрового діабету, навів та розібрав цікаві клінічні кейси, розповів про особливості ведення хворих із діабетом у Нідерландах. Після виступу гостя учасники заходу мали змогу поставити запитання, спектр яких був досить широким – від організації охорони здоров’я у Нідерландах до схем лікування коронавірусної інфекції. Бесіда проходила у дружній атмосфері англійською мовою, учасники  активно та жваво спілкувались та обмінювались досвідом.

2 години зустрічі пройшли в легкій, позитивній та насиченій інформацією і гарним спілкуванням атмосфері.

Заснований  2017 року клуб «Терапевтичні вечорниці» є майданчиком неформальних зустрічей лікарів та пов’язаних з медициною фахівців для приємного, цікавого та корисного професійного спілкування.  Його засновником є завідувач кафедри терапії, інфекційних хвороб та дерматовенерології Інституту післядипломної освіти НМУ імені О.О.Богомольця доктор медичних наук, професор Олена Юріївна Губська. Усі охочі можуть долучитися до групи «Терапевтичні вечорниці» на Facebook –

https://www.facebook.com/groups/1743580612622649

та підписатися на YouTube-канал –

https://www.youtube.com/channel/UC1DJIXjZORpa3RdIfy7f2Yw

 

Прес-центр за матеріалами кафедри терапії, інфекційних хвороб

та дерматовенерології Інституту післядипломної освіти НМУ