НАЦІОНАЛЬНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ імені О.О. Богомольця
ЧЕСТЬ, МИЛОСЕРДЯ, СЛАВА

КАФЕДРА ОРГАНІЗАЦІЇ ТА ЕКОНОМІКИ ФАРМАЦІЇ ПРОВЕЛА КОНФЕРЕНЦІЮ

20.04.2021

Днями на кафедрі організації та економіки фармації пройшла конференція «Інтеграція бізнесу та сучасної освіти: захист студентських проектів за участю представників міжнародного та вітчизняного фармацевтичного бізнесу”.

У ході її роботи студенти 5-го курсу фармацевтичного факультету мали змогу презентувати свої науково-практичні проєкти, присвячені підготовці бізнес-плану виходу лікарського засобу в будь-яку країну світу, представникам міжнародного та вітчизняного фармацевтичного бізнесу.

Модератори – Олена Філінюк, незалежний експерт міжнародного фармацевтичного ринку, асистент кафедри організації та економіки фармації, та Наталія Алєкперова, кандидат фармацевтичних наук, доцент кафедри організації та економіки фармації. Конференція відбувалася за підтримки завідувача кафедри організації та економіки фармації, професора, доктора фармацевтичних наук Костянтина Косяченка.

Оцінювали студентські науково-практичні роботи члени комісії: Вікторія Кошмідер, директор департаменту маркетингу та продажів, Дарниця; Валентина Приходько, маркетинг менеджер, загальна медицина, Санофі Україна, та Іван Червоткін, керівник відділу рецептурних препаратів, Нобель Фарма.

Студенти не тільки здобули унікальний досвід створення бізнес-плану виходу лікарських засобів на міжнародний фармацевтичний ринок під час підготовки до практичних занять з дисципліни «Міжнародний маркетинг у фармації», вони мали також змогу поділитися своїми проєктами з представниками практичної фармації та отримати від них зворотний зв’язок та корисні поради.

 

Прес-центр за матеріалами кафедри організації та економіки фармації