НАЦІОНАЛЬНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ імені О.О. Богомольця
ЧЕСТЬ, МИЛОСЕРДЯ, СЛАВА

КАФЕДРА ФІЗИЧНОЇ РЕАБІЛІТАЦІЇ ТА СПОРТИВНОЇ МЕДИЦИНИ НМУ ПРОВЕЛА ПРОФІЛЬНІ КУРСИ З ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ

30.06.2022

На базі кафедри фізичної реабілітації та спортивної медицини Національного медичного університету імені О.О. Богомольця пройшли перші тримісячні курси з підвищення кваліфікації лікарів напряму «Лікар фізичної та реабілітаційної медицини». Досвідчені фахівці фізичної та реабілітаційної медицини, професори та доценти кафедри фізичної реабілітації та спортивної медицини передавали свій досвід роботи колегам. В умовах війни спеціальність лікаря фізичної та реабілітаційної медицини — вкрай актуальна.

Цикл спеціалізації лікарів складався з актуальних напрямків фізичної та реабілітаційної медицини: загальні основи фізичної та реабілітаційної медицини; фізична та реабілітаційна медицини при окремих станах та захворюваннях; клінічне обстеження у фізичній та реабілітаційній медицині; фізична та реабілітаційна медицина в травматології та ортопедії, неврології, при бойових ушкодженнях та ендопротезуванні, інші актуальні напрямки реабілітаційної допомоги пацієнтам.

Цього разу навчання відбувалися дистанційно, але така форма не стала на перешкоді поєднання теоретичної частини циклу з практичними навичками учасників курсів. Слухачі відзначили актуальність запропонованих тем і висловили побажання розширити курси, запровадивши цикли з фізичної та реабілітаційної медицини в урології, нейрореабілітації та педіатрії та збільшити години для циклів, де акцентується увага на терапевтичних вправах, фізичній та реабілітаційній медицині у травматології та ортопедії, неврології при бойових ушкодженнях із застосуванням кінезіотейпування та гідрокінезотерапії.

Наступного навчального року кафедра фізичної реабілітації та спортивної медицини НМУ імені О.О. Богомольця планує провести два цикли спеціалізації лікарів у напрямку «Лікар фізичної та реабілітаційної медицини», а також тематичне удосконалення (ТУ) з «Фізичної та реабілітаційної медицини у неврології», «Фізичної та реабілітаційної медицини у травматології та ортопедії», «Кінезіотейпування у фізичній та реабілітаційній медицині»; «Фізичної та реабілітаційної медицини при бойових ушкодженнях».

Інститут післядипломної освіти НМУ імені О.О. Богомольця та кафедра фізичної реабілітації та спортивної медицини запрошує всіх лікарів на ці курси та ТУ.

 

Кафедра фізичної реабілітації та спортивної медицини