НАЦІОНАЛЬНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ імені О.О. Богомольця
ЧЕСТЬ, МИЛОСЕРДЯ, СЛАВА

ІСПИТОМ З УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ В НМУ РОЗПОЧАЛАСЯ ДРУГА ВСТУПНА СЕСІЯ ДЛЯ АБІТУРІЄНТІВ ПІЛЬГОВИХ КАТЕГОРІЙ І ТИХ, ХТО ПРОХОДИТЬ ЧЕРЕЗ ОСВІТНІЙ ЦЕНТР

16.07.2021

16 липня 2021 року в аудиторії №3 імені В.Ф.Войно-Ясенецького морфологічного корпусу відбувся одногодинний іспит з української мови для тих абітурієнтів пільгових категорій і вступників через Освітній центр «Донбас-Україна» і «Крим-Україна», які бажають отримати спеціальності «Медицина» і «Стоматологія» на контрактній основі.

Вітаючи абітурієнтів, заступник голови Приймальної комісії, перший проректор з науково-педагогічної роботи та післядипломної освіти, професор О.М.Науменко представив своїх колег – заступника відповідального секретаря ПК, доцента Ю.Л.Марущенка, а також викладачів-екзаменаторів на чолі з професором Національного університету імені Т.Г.Шевченка Н.М.Гаєвською, наголосивши на їхньому великому досвіді і високому фаховому рівні. Олександр Миколайович вважав також за потрібне коротко зупинитись на постаті Святителя Луки Кримського, ім’ям якого названо аудиторію, де проходять іспити, і який залишив помітний слід у 180-літній історії Університету.

Професор Надія Марківна Гаєвська перед тим, як перейти до конкретних роз’яснень і порад, звернула увагу абітурієнтів на винятково високий статус вищого медичного навчального закладу, куди вони вступають, його традиції і цілу плеяду видатних випускників.

Потім розпочався диктант – наскільки вдалося зрозуміти, текст – уривок з роману Олеся Гончара «Собор».

Тим часом, триває подання електронних заяв на всі спеціальності. Станом на вечір 15 липня 2021 року конкурс на контрактне місце за спеціальністю 222 «Медицина» становить 3,45, а на бюджетне на загальній основі – 1,61. За спеціальністю 228 «Педіатрія» відповідно 1,15 і 1,55. Докладніше можна ознайомитись із таблиці. Утім, динаміка змін цього року така, що ці та інші показники швидко застарівають.

                                                                                                            

Прес-центр