Для викладачів і студентів НМУ відкрито безкоштовний доступ до Access Medicine

18.09.2023

Видавництво наукової літератури McGraw-Hill відкрило українським медичним університетам безкоштовний доступ до онлайн-ресурсу Access Medicine, який оприлюднює авторитетну та актуальну інформацію від провідних медичних експертів світу. Цим унікальним зібранням знань з успіхом користуються викладачі і студенти Національного медичного університету імені О.О. Богомольця. Доступ до нього лишається відкритим і безкоштовним.

Access Medicine – це інформація про сучасні практики з діагностики, клінічні випадки, базу лікарських засобів, найкращі приклади комунікації лікаря з пацієнтом. Бібліотека Access Medicine містить навчальні матеріали та мультимедійні презентації, а також спеціалізовану добірку медичних ресурсів з анатомії, біохімії, мікробіології, неврології, патології, фармакології, фізіології та інших фундаментальних наук. У тематичних розділах Access Emergency Medicine та Access Surgery можна знайти інформацію відповідно спеціалізації.

Для отримання доступу до Access Medicine користувачеві потрібно відправити запит на електронну пошту Бібліотеки нашого Університету library@nmu.ua і отримати у відповідь інституційний логін і пароль для використання ресурсу.

Увага! Не розміщуйте дані для входу в Access Medicine у вільному доступі на веб-сайті установи чи на будь-якій іншій веб-сторінці (вікі, блоги, сервери списків тощо), а також не повідомляйте їх особам, які не пов’язані з навчальним процесом у нашому Університеті.

Бібліотека НМУ