Деканка стоматологічного факультету виступила на конференції у Варшаві

25.05.2023

Триває співпраця між Національним медичним університетом імені О.О.Богомольця і Варшавським медичним університетом. В рамках укладеного між університетами договору 19 травня 2023 року деканка стоматологічного факультету, професорка Наталія Біденко на запрошення польських колег виступила з доповіддю на міжнародній конференції «Захід-Схід».

Доповідь було присвячено організації і здійсненню стоматологічної допомоги та навчанню студентів-стоматологів в умовах воєнного стану в Україні. В її підготовці також взяли участь завідувачка кафедри терапевтичної стоматології професор Юлія Коленко і доцент кафедри ортодонтії та пропедевтики ортопедичної стоматології Валерій Філоненко. У доповіді представлений досвід викладачів факультету і лікарів стоматологічного медичного центру НМУ імені О.О.Богомольця, які за підтримки Адміністрації Університету вже у перші дні війни поновили роботу.  Стоматологічний медичний центр Університету став на той час єдиною працюючою стоматологічною клінікою, надаючи допомогу військовим, бійцям територіальної оборони і цивільним. Доповідь викликала значний інтерес аудиторії, що розкрила для себе різноплановість задач і викликів, які принесла повномасштабна війна стоматологічній службі країни.

У ході візиту до Варшавського медичного університету Наталія Біденко відвідала також нову клінічну базу медико-стоматологічного факультету і відповідні кафедри, кафедру стоматологічної пропедевтики і профілактики, розташовану на попередній базі факультету, ознайомилась із порядком проведення занять, навчально-методичною документацією кафедр, поспілкувалась із колегами – викладачами і завідувачами кафедри, зокрема – з деканом медико-стоматологічного факультету  Доротою Ольщак-Ковальчук та її заступниками. Під час зустрічі обговорювались напрямки подальшої співпраці між факультетами, йшлося про спільну наукову роботу, продовження стажування аспірантів, викладачів, студентів нашого Університету у Польщі. Працівників Варшавського медичного університету також запросили до участі у наукових заходах Національного медичного університету імені О.О. Богомольця, Дякуємо польським колегам за всебічну підтримку і впевнені у нашій подальшій плідній співпраці.

Деканат стоматологічного факультету