Бібліотека НМУ отримала безкоштовний доступ до платформи AMBOSS

21.03.2023

Бібліотека Національного медичного університету імені О.О. Богомольця отримала безкоштовний доступ до платформи AMBOSS. Доступ надається через домен @nmu.ua. Відкритий доступ буде до 9 липня 2023 року. Платформа AMBOSS – це інтерактивний ресурс, що включає в себе безліч функціональних можливостей і надає можливість кожному студенту удосконалювати та поглиблювати свої знання в медичній сфері. Програма розроблена німецькими лікарями різного профілю та містить в собі найновішу інформацію.

Для отримання доступу необхідно перейти за посиланням:

https://go.amboss.com/campus-access/trial/NMU

Далі за даним посиланням відкриється інструкція. Спочатку Вам потрібно зареєструватись на платформі і підтвердити свою електронну пошту.

Після переходу за посиланням Ви зможете активувати інституційну ліцензію через Bogomolets National Medical University. Після внесення даних Ви знову отримаєте електронний лист із посиланням активації. Просто натисніть на нього – і все готово.

Якщо Ви раніше були зареєстровані на платформі, то доступ потрібно підключити через Ваш «Обліковий запис», натиснувши на панелі «Активація інституційної ліцензії».

Якщо у Вас немає пошти з доменом @nmu.ua, надішліть запит на пошту library@nmu.ua і Вам нададуть логін і пароль вже готового облікового запису (обмеженням буде лише те, що Ви не зможете побачити статистику проходження тестів).

Нагадуємо, що реєстрація можлива лише на домен @nmu.ua.

 

Бібліотека НМУ