НАЦІОНАЛЬНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ імені О.О. Богомольця
ЧЕСТЬ, МИЛОСЕРДЯ, СЛАВА

БІБЛІОТЕКА НМУ ІМЕНІ О.О. БОГОМОЛЬЦЯ ОТРИМАЛА ПРОБНИЙ ДОСТУП ДО БАЗ ДАНИХ EBSCO, УЗГОДЖЕНИЙ З МІНІСТЕРСТВОМ ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

29.11.2021

EBSCOhost — це потужна оперативна інтерактивна довідково-бібліографічна система, доступна через Інтернет або при прямому підключенні. Вона надає велику різноманітність ліцензованих повнотекстових загальнодоступних баз даних від провідних інформаційних постачальників. Широкий спектр інформаційних ресурсів варіюється від загальних бібліографічних зібрань до спеціально розроблених, предметно-спеціалізованих БД для публічних, академічних, медичних, та навчальних бібліотек.

Інформація про доступ

Доступ до баз даних можна отримати на платформі EBSCOhost у внутрішній мережі за IP-адресою вашої установи та з домашніх комп’ютерів за допомогою логіну та паролю.

Доступ діє до 31 грудня 2021 року.

Скористатися EBSCOhost можна за посиланням або натиснувши на логотип EBSCO в розділі партнери на сайті бібліотеки.

Для доступу необхідно ввести інституційні облікові дані.

Пряме посилання на бази даних: https://search.ebscohost.com/

Логін:           ns327728main

Пароль:         MedUni2021!

Нижче подано посилання на короткі відео з підручника YouTube, де представлено основні функції та параметри пошуку баз даних EBSCO українською та англійською мовами:

https://www.youtube.com/watch?v=fSXABHgu_a8  – українською

https://www.youtube.com/watch?v=Cs-t62k4Kss  – основний пошук (англійською)

https://www.youtube.com/watch?v=DjKNxqiuwpY  – розширений пошук (англійською)

Інформація щодо пробного доступу є на сайті Міністерства освіти і науки: https://mon.gov.ua/ua/news/ukrayinskim-zakladam-vishoyi-osviti-ta-naukovim-ustanovam-vidkrito-bezkoshtovnij-dostup-do-baz-danih-ebsco

 

Бібліотека НМУ