Баскетболісти та стрітболісти НМУ змагаються за звання фіналістів

28.11.2023

Баскетбольні команди Національного медичного університету імені О.О. Богомольця змагаються за право вийти у фінали Чемпіонату Києва зі стрітболу серед студентів та Молодіжної ліги з баскетболу м.Києва. Нещодавно у спорткомплексі Університету відбулися вирішальні матчі, де наші баскетболісти вибороли перші перемоги.

Баскетбольна команда НМУ імені О.О. Богомольця виборола місце у 1/8 фіналу серед 30 команд  і вже завтра, 29 листопада, зіграє свою першу гру у чвертьфіналі Молодіжної ліги з баскетболу м.Києва проти команди Національного університету фізичного виховання і спорту України.

Спортсмени команди «НМУ-1» вийшли у фінал Чемпіонату Києва зі стрітболу, а «НМУ-2» ще продовжують змагатися за право гри у фіналі і на початку грудня на них чекають чергові матчі.

Як запевнила тренерка баскетболістів НМУ, старша викладачка кафедри  фізичного виховання і здоров’я Марина Дишкант, наші спортсмени налаштовані докласти максимум зусиль та продемонструвати спортивну майстерність, щоб досягнути успішних результатів на вищому етапі змагань студентської ліги.

Бажаємо командам успіхів та нових перемог!

Пресцентр за інформацією кафедри фізичного виховання і здоров’я