АБІТУРІЄНТИ ПРОЙШЛИ УСНУ СПІВБЕСІДУ З ІНОЗЕМНОЇ МОВИ НА СПЕЦІАЛЬНІСТЬ «МЕНЕДЖМЕНТ У СФЕРІ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я»
27 серпня в Національному медичному університеті імені О.О.Богомольця в офлайн- та онлайн-режимі пройшла індивідуальна усна співбесіда з іноземної мови для вступу на спеціальність «Менеджмент у сфері охорони здоров’я». 19 вступників прибули цього дня до аудиторії, ще 13 з поважних причин проходили співбесіду в режимі онлайн.
Набір студентів на цю спеціальність проводиться уперше. Про це повідомив у вступному слові заступник голови Приймальної комісії НМУ, перший проректор з науково-педагогічної роботи та післядипломної освіти, професор Олександр Науменко. Життя показує, що країна гостро потребує фахівців, які могли б стати професійними управлінцями у сфері охорони здоров’я, якісно організовувати роботу медичного закладу. Професор Науменко представив також голову екзаменаційної комісії, професора кафедри філології Національного університету імені Т.Г.Шевченка Надію Гаєвську.
Варто відзначити, що володіння іноземною мовою – надважлива компетенція сучасного медика та науковця. Адже більшість новітніх наукових праць, публікацій і результати практичних досліджень потрібно вивчати саме мовою оригіналу.
17 вересня вступники складатимуть фаховий іспит-співбесіду.
Пресцентр
![](/wp-content/uploads/2022/08/01DSC_3653.jpg)
![](/wp-content/uploads/2022/08/02DSC_3657.jpg)
![](/wp-content/uploads/2022/08/03DSC_3660.jpg)
![](/wp-content/uploads/2022/08/04_DSC2735.jpg)
![](/wp-content/uploads/2022/08/05_DSC2737.jpg)
![](/wp-content/uploads/2022/08/07DSC_3676.jpg)
![](/wp-content/uploads/2022/08/08_DSC2742.jpg)
![](/wp-content/uploads/2022/08/09_DSC2746.jpg)
![](/wp-content/uploads/2022/08/10_DSC2747.jpg)
![](/wp-content/uploads/2022/08/11_DSC2749.jpg)
![](/wp-content/uploads/2022/08/12_DSC2750.jpg)
![](/wp-content/uploads/2022/08/13_DSC2753.jpg)
![](/wp-content/uploads/2022/08/14_DSC2755.jpg)
![](/wp-content/uploads/2022/08/15_DSC2757.jpg)
![](/wp-content/uploads/2022/08/16DSC_3690.jpg)
![](/wp-content/uploads/2022/08/17DSC_3694.jpg)
![](/wp-content/uploads/2022/08/18DSC_3707.jpg)
![](/wp-content/uploads/2022/08/19DSC_3718.jpg)