9 лютого – Всесвітній день стоматолога. Вітаємо стоматологів із професійним святом!

09.02.2023

9 лютого відзначається Всесвітній день стоматолога. Національний медичний університет імені О.О. Богомольця готує фахівців даної спеціальності на потужному стоматологічному факультеті й у Медичному фаховому коледжі та має унікальну клінічну базу – Стоматологічний медичний центр.

Стоматологія є однією з найдавніших галузей медицини, та Всесвітній день стоматолога є порівняно молодим професійним святом. Наприклад, в Україні його відзначають лише з 1993 року, тоді як стоматологічний факультет нашого Університету існує ще з 1920. Молоді спеціалісти зубної справи, які отримали дипломи в нашому ЗВО, користуються попитом на ринку праці та мають схвальні відгуки роботодавців і пацієнтів.

Для досягнення такого позитивного іміджу лекції на стоматологічному факультеті читають викладачі, які є допитливими науковцями, досвідченими практиками та природженими педагогами – вони дійсно експерти своєї справи. Відтак, конкретні спеціалізації мають і структурні підрозділи факультету, до яких належать кафедри дитячої терапевтичної стоматології та профілактики стоматологічних захворювань, ортопедичної стоматології, ортодонтiї та пропедевтики ортопедичної стоматології, внутрішніх хвороб стоматологічного факультету, терапевтичної стоматології, хірургії стоматологічного факультету, хірургічної стоматології та щелепно-лицевої хірургії, хірургічної стоматології та щелепно-лицевої хірургії дитячого віку.

Стоматологічний медичний центр НМУ – це унікальна за своєю організацією та призначенням навчально-лікувальна установа, де надають висококваліфіковану та спеціалізовану амбулаторну консультативно-лікувальну допомогу населенню, а також готують майбутніх лікарів-стоматологів.

З нагоди професійного свята в Бібліотеці НМУ розгорнуто книжкову виставку, де представлено монографії, підручники з ортопедичної, хірургічної, терапевтичної стоматології, ортодонтії тощо. Наукову стоматологічну школу НМУ імені О.О. Богомольця широко представлено в алфавітному та систематичному каталогах; електронному каталозі ( ИРБИС64+ Электронная библиотека (librarynmu.com)); імідж-каталозі «Наукові праці вчених-медиків НМУ імені О.О. Богомольця»(Імідж-каталог «Наукові праці Національного медичного уніврситету імені О.О. Богомольця» (librarynmu.com)); інституційному репозитарії ( IRBNMU – Репозитарій Національного медичного університету імені О.О. Богомольця: Головна сторінка (librarynmu.com)).

Вітаємо стоматологів зі святом і зичимо нових професійних звершень!

 

Пресцентр за інформацією Бібліотеки НМУ