8 липня в Охматдиті загинула випускниця НМУ Світлана Лук’янчик

10.07.2024

Унаслідок масованого обстрілу столиці 8 липня трагічно загинула випускниця Національного медичного університету імені О.О. Богомольця, дитяча лікарка-нефрологиня лікарні «Охматдит» Світлана Лукʼянчик. У момент потрапляння російської ракети на територію лікарні вона перебувала на своєму робочому місці у відділенні гемодіалізу з хворими дітками.

Світлана народилася у Львові та зростала без батьків, навчалася у школі-інтернаті в м. Червоноград, що на Львівщині, нею опікувалася тітка. Вищу освіту здобула у Національному медичному університеті імені Богомольця. Після закінчення інтернатури дівчина влаштувалася нефрологинею у відділення інтенсивної та еферентної терапії хронічних інтоксикацій лікарні «Охматдит» – єдиному в Україні стаціонарному відділенні для маленьких пацієнтів з хронічними захворюваннями нирок усіх видів та ступенів важкості.

За словами колег, Світлана переживала за кожного маленького пацієнта, вкладаючи всю душу не лише в лікування, а й в теплу підтримку у скрутну хвилину словом, усмішкою. У момент ракетного удару лікарка евакуювала в укриття дітей, що перебували на діалізі. Всі пацієнти відділення, на щастя, цілі. На превеликий жаль, російська ракета забрала життя мужньої лікарки.

Колишні одногрупники згадують Світлану цілеспрямованою студенткою. Вона наполегливо навчалася, аби стати успішною у професії. Стати лікаркою для неї було мрією з дитинства. Весела, життєрадісна, позитивна. Також вона брала активну участь у Профкомі студентів НМУ.

Висловлюємо щирі співчуття рідним і близьким. Світла пам’ять!

Прощання з загиблою відбудеться о 14.00 10 липня у Львові (вул. Театральна, 11).

Пресцентр НМУ за інформацією Охматдиту