Міжнародний сертифікат ESOL B2

В Університеті відбудеться чергове тестування ESOL B2

11 травня 2024 року у Національному медичному університеті мені О.О. Богомольця відбудеться чергове тестування ESOL B2. Сертифікат ESOL B2 визнано Міністерством освіти та науки України та рядом університетів за кордоном. Тестування проводиться на контрактній основі. За результатами успішності до тестування допускаються здобувачі, які навчались на підготовчих курсах НМУ. Інші здобувачі – за результатами претесту.

НМУ визнає результати міжнародних іспитів, які підтверджують знання англійської мови: IELTS, APTIS, FCE, PTE, ICL, ESOL. Починаючи з 24 лютого 2022 року, більшість компаній-сертифікаторів припинили прийом тесту на території України. Сертифікати IELTS online , який складається онлайн, не вносяться в базу сертифікатів. Сертифікат ESOL номерний і результати можна перевірити онлайн по базі.

Також нагадаємо, що міжнародний тест на знання англійської мови ESOL Langcert можливо скласти у тестовому центрі нашого Університету. Результати цього тесту легко верифікувати на офіційному вебсайті, без додаткового доступу. Ті, хто успішно складають тест, отримують сертифікат за шкалою CEFR, де ретельно описано рівень сформованих компетентностей за напрямками читання, аудіювання та письма. Даний сертифікат визнається за кордоном та в Україні, зокрема МОН України, численними українськими ЗВО, зараховується при вступі до ЗВО.

Тест складається на контрактних умовах. Умовою допуску до тесту є написання претеста. Найближче тестування відбудеться 13 квітня о 10.00, претест – за погодженням часу з учасниками. Запрошуємо бажаючих спробувати свої сили!

Для написання тесту здобувачам, які не навчались цього семестру на підготовчих курсах, необхідно до 25 березня 2024 року заповнити форму за посиланням: https://forms.gle/dCdnZ4BnDBngUT4KA

За інформацією організаторів

 

 

 

 

Міжнародний іспит з англійської мови – в НМУ.

Шановні колеги!

УВАГА! Найближчий тест – 22.10.2022, реєстрація  на претест –до 13.10.2022

 

Доводимо до Вашого відома, що НМУ імені О.О. Богомольця внесено до реєстру організацій, наділених правом проводити підготовку до міжнародного мовного іспиту ESOL (English to speakers of other languages) за шкалою CEFR (рівні А1-С2) при екзаменаційному центрі Universal test.

Сертифікат ESOL визнається у всьому світі (Об’єднане Королівство, Австралія, Австрія, Бельгія, Болгарія, Канада, Китай, Хорватія, Чехія, Франція, Німеччина, Греція, Угорщина, Ірландія, Італія, Киргизстан, Латвія, Литва, Малайзія, Нідерланди, Нова Зеландія, Польща, Португалія, Румунія, Іспанія, Швейцарія, Таїланд, Туреччина, США, Узбекистан, В’єтнам) як такий, що підтверджує знання англійської мови як іноземної для осіб, які потребують документального підтвердження знань англійської мови для навчання, працевлаштування чи відпочинку.

Іспит розроблено сертифікаційною радою Великобританії Language Cert, яка працює в галузі визначення мовної кваліфікації у Великобританії, для працевлаштування та отримання візи.

Сертифікат, який підтверджує знання англійської мови на рівні B2, входить до переліку документів для отримання вчених звань «Доцент» та «Професор».

Тестування відбувається в два етапи:

  • Складання претесту (офлайн -фізико- хімічний/морфологічний корпус, 16.00, або онлайн, час та дата визначаються згідно набору бажаючих).
  • Складання іспиту, по суботах, згідно графіка, з 10.00 до 13.00 (фізико- хімічний/морфологічний корпус).

Написання претесту та складання іспиту відбуваються на контрактних умовах.

Для реєстрації на претест просимо заздалегідь заповнити анкету

Про дати складання та наявність місць Вас буде повідомлено окремо на e-mail.

https://forms.gle/uczay7cVNLRVZaACA

Додаткова інформація