Міжнародний сертифікат ESOL B2

 

Міжнародний іспит з англійської мови – в НМУ.

Шановні колеги!

УВАГА! Найближчий тест – 22.10.2022, реєстрація  на претест –до 13.10.2022

 

Доводимо до Вашого відома, що НМУ імені О.О. Богомольця внесено до реєстру організацій, наділених правом проводити підготовку до міжнародного мовного іспиту ESOL (English to speakers of other languages) за шкалою CEFR (рівні А1-С2) при екзаменаційному центрі Universal test.

Сертифікат ESOL визнається у всьому світі (Об’єднане Королівство, Австралія, Австрія, Бельгія, Болгарія, Канада, Китай, Хорватія, Чехія, Франція, Німеччина, Греція, Угорщина, Ірландія, Італія, Киргизстан, Латвія, Литва, Малайзія, Нідерланди, Нова Зеландія, Польща, Португалія, Румунія, Іспанія, Швейцарія, Таїланд, Туреччина, США, Узбекистан, В’єтнам) як такий, що підтверджує знання англійської мови як іноземної для осіб, які потребують документального підтвердження знань англійської мови для навчання, працевлаштування чи відпочинку.

Іспит розроблено сертифікаційною радою Великобританії Language Cert, яка працює в галузі визначення мовної кваліфікації у Великобританії, для працевлаштування та отримання візи.

Сертифікат, який підтверджує знання англійської мови на рівні B2, входить до переліку документів для отримання вчених звань «Доцент» та «Професор».

Тестування відбувається в два етапи:

  • Складання претесту (офлайн -фізико- хімічний/морфологічний корпус, 16.00, або онлайн, час та дата визначаються згідно набору бажаючих).
  • Складання іспиту, по суботах, згідно графіка, з 10.00 до 13.00 (фізико- хімічний/морфологічний корпус).

Написання претесту та складання іспиту відбуваються на контрактних умовах.

Для реєстрації на претест просимо заздалегідь заповнити анкету

Про дати складання та наявність місць Вас буде повідомлено окремо на e-mail.

https://forms.gle/uczay7cVNLRVZaACA

Додаткова інформація