Зустріч студентів ОП «Менеджмент у сфері охорони здоров’я» з представником роботодавців

10.08.2023

12 вересня відбудеться зустріч студентів, які навчаються на магістерській освітній програмі «Менеджмент у сфері охорони здоров’я», з генеральним директором Медичного центру «Універсальна клініка «Оберіг» (ТОВ «Капитал»), Заслуженим працівником охорони здоров’я, членом Наглядової ради Національного медичного університету імені О.О. Богомольця, представником роботодавців Віктором Рибчуком.

Під час зустрічі Віктор Рибчук поділиться власним досвідом топменеджера з питань успішного управління приватним закладом охорони здоров’я в Україні.

Студенти матимуть можливість отримати відповіді на всі запитання, що їх хвилюють, та усвідомити, які перспективи відкриє для них набуття кваліфікації магістра з менеджменту.

Сьогодні такий фахівець здатен ідентифікувати та розв’язувати складні завдання та проблеми у сфері управління закладами охорони здоров’я, повинен мати новий спосіб мислення, високу адаптивність, бути ініціативним, готовим до прорахованого ризику і здатним не лише застосовувати існуючі методи менеджменту, а й розробляти відповідні антикризові сценарії.

Місце проведення: м. Київ, вул. Зоологічна, 3, корпус «В», конференц-зала.

Початок о 14:00.

Кафедра менеджменту охорони здоров’я Інституту післядипломної освіти НМУ