Запрошуємо на симпозіум з імунізації

29.04.2026

11 травня відбудеться симпозіум «Сучасна вакцинопрофілактика у практиці сімейного лікаря: стратегія, безпека, вплив. Фокус на ВПЛ». Захід проводитиметься у Національному медичному університеті імені О.О. Богомольця за участю провідних експертів з імунопрофілактики, а також сімейної медицини та онкогінекології. Участь у події – це можливість оновити знання, розібратися в актуальних рекомендаціях та отримати практичні інструменти для щоденної роботи і навчання майбутніх медиків.

Долучитися до заходу запрошуються лікарі-інтерни, медичні сестри, також викладачі медичних закладів, а також фахівці, зацікавлені у впровадженні сучасних підходів до імунопрофілактики в освітній процес.

Під час заняття учасники розглянуть:

  • сучасні підходи до вакцинопрофілактики,
  • доказову база щодо ВПЛ-вакцинації,
  • клінічний погляд онкогінеколога на наслідки невакцинації,
  • відповіді на складні запитання з практики,
  • ідеї для інтеграції теми імунізації в навчальні програми.

Спікери симпозіуму:

  • Федір Лапій, голова Національної технічної групи експертів з питань імунопрофілактики (НТГЕІ), лікар-інфекціоніст дитячий,
  • Ірина Волошина, професорка, завідувачка кафедри загальної практики (сімейної медицини) НМУ ім. О.О. Богомольця, членкиня правління Академії сімейної медицини України,
  • Олександр Зуб, завідувач гінекологічного відділення Чернігівського медичного центру сучасної онкології, практикуючий онкогінеколог.

Початок о 13:00.Місце проведення: просп. Берестейський, 34, кафедра епідеміології.

Реєстрація за посиланням.

За інформацією кафедри епідеміології