Запрошуємо на навчальний курс зі сучасної травматології та ортопедії у воєнних умовах

29.03.2024

 

30 березня у Національному медичному університеті імені О.О. Богомольця відбудеться практично-орієнтований навчальний мотиваційний курс «Сучасна травматологія та ортопедія. Хірургія ушкоджень в умовах бойових дій». Лектори курсу – провідні фахівці, керівники лікувальних та наукових установ, військово-медичних клінічних центрів України. До участі запрошуються студенти, лікарі-інтерни, травматологи, хірурги та лікарі суміжних спеціальностей.

У межах курсу учасники заходу розглянуть особливості ампутацій і протезування при бойових травмах, вогнепальних і мінно-вибухових пораненнях, високотехнологічні методи лікування ран і регенераторні технології у травматології та ортопедії, питання комп’ютерного моделювання для заміщення дефектів кісток.

Також передбачено проведення майстер-класів, під час яких учасники вдосконалюватимуть навички та знання для успішної реалізації важливих медичних завдань. Майстер-класи, спрямовані на вивчення роботи з апаратами зовнішньої фіксації при лікуванні переломів, сучасних технологій лікування ран, а також компʼютерних технологій та нових матеріалів у травматології та ортопедії.

Дата проведення: субота, 30 березня.

Програма

Початок: 10.00.

Реєстрація:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeeXA2TyBaksZT8W4bulk0pmWKR1qs0xTpjWZ40giICCMSDSw/viewform

Місце проведення: м. Київ, просп. Берестейський 34, морфологічний корпус НМУ, лекційна аудиторія №2.

За інформацією кафедри травматології та ортопедії