Запрошуємо майбутніх інтернів-акушерів-гінекологів на знайомство з клінічною базою

01.04.2024

4 квітня кафедра акушерства, гінекології та неонатології Інституту післядипломної освіти Національного медичного університету імені О.О. Богомольця організовує для майбутніх інтернів-акушерів-гінекологів захід-знайомство з однією із клінічних баз стажування – Київським міським центром репродуктивної та перинатальної медицини (КМЦРПМ).

Бажаєте стати висококласним акушером-гінекологом? Зробіть перший крок – приходьте і знайомтеся з нашими високопрофесійними викладачами, лікарями, дізнавайтеся всі подробиці про базу стажування.

КМЦРПМ надає послуги у сфері акушерства та гінекології жіночому населенню Оболонського району м.Києва. Окрім базового спектра послуг, заклад спеціалізується на консервативному та оперативному лікуванні урогенітальної патології у жінок, є центром лікування всіх видів непліддя, включно зі спектром допоміжних репродуктивних технологій.

Місце проведення: проспект Володимира Івасюка, 16, м. Київ (при собі мати халат (хірургічний костюм), маску та змінне взуття.

Початок о 15:00.

Кращі інтерни-акушери-гінекологи мають навчатися у найкращих лікувальних закладах.

Чекаємо майбутніх лікарів-інтернів на кафедрі акушерства, гінекології та неонатології післядипломної освіти НМУ імені О.О. Богомольця для проходження інтернатури!

Реєстрація

За інформацією кафедри акушерства, гінекології та неонатології післядипломної освіти