Запрошуємо колег взяти участь у турнірі з шахів

21.02.2024

19-20 березня 2024 року відбудеться чемпіонат міста Києва з шахів серед професорсько-викладацького складу закладів вищої освіти столиці України. Запрошуємо співробітників Національного медичного університету імені О.О. Богомольця взяти участь у змаганнях. Наразі формується збірна команда НМУ.

До участі у Чемпіонаті допускаються науково-педагогічні працівники та співробітники університетів, академій, інститутів міста Києва незалежно від відомчої належності та підпорядкування, які допущені до змагань лікарем і мандатною комісією. Вік учасників не обмежується. У складі команди – у кожній категорії до участі допускається по 3 особи від ЗВО (мінімальний склад команди 4 особи). Змагання особисто-командні.

Організатори: Київське міське відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України спільно з Федерацією шахів Києва, Київською шаховою Федерацією та Національним технічним університетом України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського».

Турнір відбудеться у Smart Shelter «Clust» (приміщення Науково-технічної бібліотеки Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського», проспект Берестейський, 37).

Шановні колеги, якщо ви бажаєте взяти участь у турнірі у складі збірної команди НМУ імені О.О. Богомольця, звертайтеся на кафедру фізичного виховання і здоров’я до 8 березня за контактами: +38 (067) 581-65-75 (доцент кафедри Микола Задорожний), +38 (066) 703-90-71 (завідувач кафедри, професор Юрій Щербина).

За інформацією Київського міського відділення (філії) Комітету

з фізичного виховання та спорту МОН України