НАЦІОНАЛЬНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ імені О.О. Богомольця
ЧЕСТЬ, МИЛОСЕРДЯ, СЛАВА

Запрошуємо до участі в “Українсько-баварській конференції з цифрової освіти”

04.05.2022

Шановні колеги!

Інформуємо Вас, що організація «BAYHOST» й Центр викладання та навчання у Вищій школі «FBZHL» Байройтського університету та Бюро Вільної держави Баварія в Україні організовують захід «Українсько-баварська конференція з цифрової освіти», що відбудеться очно 23-24 червня 2022 року в м. Байройт, Німеччина, та з онлайн трансляцією. Конференція має на меті передати знання щодо використання ІТ-концепцій та цифрових інструментів у освіті й надати можливість обміну досвідом між учасниками.

У зв’язку з війною дана конференція особливо орієнтована на науковців та співробітників університетів з України, які зараз перебувають у Баварії. Крім того, доповідачі та слухачі з України можуть приєднатися до заходу онлайн. Ми плануємо організувати конференцію як зустріч у м. Байройт. А також доповіді, які представлено на пленарному засіданні будуть транслюватись онлайн, як «Stream» (гібридний формат). Під час війни цифрова освіта набула особливого значення для продовження навчального процесу в університетах України.

Університет Байройта за допомогою двох проєктів сприяє німецько-українському обміну з питань оцифровування процесів викладання та навчання. Проєкт «Learnopolis+», що фінансується Німецькою службою академічних обмінів «DAAD» та співпрацює з партнерами у Львові, Тернополі та Вінниці (Донецьк) над розробкою масових відкритих онлайн-курсів для підвищення кваліфікації викладачів ЗВО. Основою для цього є проєкт «UTTERLY» (за підтримки Erasmus+ KA2), який встановлює єдині стандарти компетентностей, навчальні плани та процеси сертифікації в цій сфері.

На конференції стипендіати Вільної держави Баварія зі Східної Європи розкажуть про свій досвід онлайн-викладання в Баварії та у своїх рідних країнах через пандемію.

На другий день учасники приєднаються до невеликих інтерактивних робочих груп, де зможуть обмінятися думками та поділитися досвідом впровадження цифрової освіти. Теми доповідей та обговорень конференції будуть ґрунтуватися на пропозиціях самих учасників: скористайтеся знаннями ваших колег та поділіться з ними своїм досвідом!

Програму заходу та онлайн-реєстрацію можна знайти за покликанням: www.bayhost.de

 

Відділ міжнародних зв’язків