НАЦІОНАЛЬНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ імені О.О. Богомольця
ЧЕСТЬ, МИЛОСЕРДЯ, СЛАВА

УЛЬТРАЗВУК В ПРАКТИЦІ АНЕСТЕЗІОЛОГА: КУРСИ ТУ ІНСТИТУТУ ПІСЛЯДИПЛОМНОЇ ОСВІТИ

20.10.2016

З 5 по 9 грудня 2016 року на кафедрі хірургії, анестезіології та інтенсивної терапії післядипломної освіти Національного медичного університету імені О.О. Богомольця розпочнеться перший курс тематичного удосконалення “Інвазивні процедури в анестезіології та інтенсивній терапії під ультразвуковим контролем: базові принципи та практичні навички”.

vjhТривалістю курсу 1 тиждень. Всі учасники не тільки отримають нові знання з основ ультразвукової (УЗ) діагностики та особливостей його використання в анестезіології та інтенсивній терапії, а й зможуть опанувати практичні навики інвазивних процедур під УЗ-контролем та власноруч діагностувати невідкладні стани у пацієнтів інтенсивної терапії.

Програма курсу включає відвідування декількох клінічних баз кафедри, значну кількість часу відведеного на інтерактивні семінарські та практичні заняття.

Керівником курсу є директор Інституту післядипломної освіти НМУ імені О.О. Богомольця професор Юрій Кучин.

З питань участі у курсі звертайтесь за електронною адресою відповідального асистента кафедри – Бєлки Катерини Юріївни ekateryna.belka@gmail.com або за телефоном 0936693931.