ДО УВАГИ СТУДЕНТІВ! ІНФОРМАЦІЯ ЦТ МОЗ УКРАЇНИ ЩОДО РЕЄСТРАЦІЇ СТУДЕНТІВ НА СКЛАДАННЯ ТЕСТІВ IFOM

16.03.2017

Центр тестування інформує, що для студенів-медиків, які бажають взяти участь у міжнародній програмі IFOM, але не потрапили до сформованої репрезентативної вибірки студентів ВНЗ для участі у IFOM, буде сформовано додатковий окремий список.

Як повідомлялося раніше 6 березня 2017 року Центром тестування надіслано до ВНЗ поіменні списки студентів-медиків VI курсу, які братимуть участь 12 травня 2017 року у міжнародній програмі IFOM (International Foundations of Medicine – «Міжнародні основи медицини»).

Із зареєстрованих у встановленому порядку на складання ліцензійного іспиту «Крок 2. Загальна лікарська підготовка» 5809 студентів громадян України, іспит IFOM складатимуть 3011 студентів, що становить для кожного ВНЗ репрезентативну вибірку. В залежності від кількості студентів у ВНЗ вибірка включає від 31% до 100% студентів, які зареєстровані на іспит «Крок 2. Загальна лікарська підготовка».

Центр тестування докладає усіх зусиль, щоб студенти які бажають взяти участь у міжнародній програмі IFOM, але не потрапили до вибірки, також мали можливість складати IFOM. Для цього їм необхідно звернутися до деканату чи адміністрації ВНЗ та не пізніше 14 березня зареєструватися на участь у програмі IFOM у додатковому окремому списку, що має бути сформованим за зразком стандартного списку Центру тестування щодо участі студентів у IFOM.

Про реєстрацію студентів-громадян іноземних країн, які бажають взяти участь у міжнародній програмі IFOM англійською мовою буде повідомлено додатково.

ДЖЕРЕЛО