У жовтні відбудеться конференція з інновацій у післядипломній медичній освіті

17.06.2024

14 жовтня 2024 року відбудеться Міжнародна науково-практична конференція

«Інновації у післядипломній медичній освіті: досвід і перспективи». До співпраці запрошуються науковці, науково-педагогічні працівники, лікарі-практики, докторанти, аспіранти, інтерни закладів вищої медичної освіти  та всіх зацікавлених. У програмі заходу – обговорення, презентації̈, онлайн-секції, підведення підсумків.

Конференція працюватиме за напрямками:

  • Українська післядипломна медична освіта в умовах війни: виклики та зміни.
  • Інноваційні технології навчання у післядипломній медичній освіті.
  • Інноваційні технології навчання у підвищенні кваліфікації НПП медичних ЗВО.
  • Англомовна секція: the future of medical education.
  • Впровадження інновацій у додипломній медичній освіті як передумова розвитку післядипломної освіти.

Форма проведення: змішана.

Робочі мови конференції: українська, англійська

Форма участі:

  • усна доповідь;
  • публікація тез онлайн-збірника матеріалів конференції (безкоштовно);
  • публікація тез з DOI у виданні українсько-польського наукового видавництва «Liha-Pres», яке входить до рейтингу книговидавців SENSE. Кожній тезі, включеній до збірника тез конференції, буде присвоєно DOI, що дає змогу авторам знайти свою наукову працю на сайті Open Ukrainian Citation Index (OUCI). Вартість публікації – 500 грн;
  • публікація статті в журналі «Медицина та фармація: освітні дискурси» категорії В (згідно з Наказом МОН України № 220 від 21.02.2024 (додаток 4). Галузь знань: освіта/педагогіка. Спеціальності: 011 – Освітні, педагогічні науки, 015 – Професійна освіта (за спеціалізаціями). Вартість – 1000грн.

Необхідна умова для участі у конференціїдо 01 жовтня 2024 року заповнити Google форму за посиланням: https://forms.gle/fPDme9Lio5vWNDd4A та завантажити текст (тези для безкоштовної публікації, чи тези для публікації з присвоєнням DOI, чи статтю у виданні категорії В). Файл назвати: Прізвище_тези_онлайн (для безкоштовної публікації), або Прізвище_тези_DOI (вартість 500 грн), або Прізвище_тези_Стаття (вартість 1000 грн).Наприклад, ( Ivanov_тези_онлайн). Всі роботи проходять перевірку на плагіат і рецензування. За результатами рецензування буде надіслано відповідь і квитанція на оплату/відповідь.

Вимоги до оформлення тез. Обсяг: від 2 до 4 повних сторінок формату A4 (297х210 мм), орієнтація – книжкова, всі поля по 2 см, абзацні відступи: 1,25 см, міжрядковий інтервал: 1,5, шрифт: Times New Roman, розмір: 14. Документ формату .doc або .docx. Рисунки розміщувати в тексті, обтікання тексту – зверху і знизу, вирівнювання – по центру. Під рисунком вказати нумерацію курсивом і 12 розміром шрифту (Рис. 1). та назву, опис (за необхідності), вирівнюючи по центру. При використанні таблиць необхідно вказувати під ними нумерацію курсивом та 12 розміром шрифту (Табл. 1) та назву, вирівнюючи по центру. Розмір шрифту в таблицях – 12, інтервал – 1. Посилання на джерела в тексті виконувати у квадратних дужках.

Структура тез доповіді:

– ПІБ автора напівжирний шрифт, вирівнювання по правому краю (допускається не більше 5 авторів) та відомості (науковий ступінь та вчене звання (за наявності), посада та організація, яку представляє автор тощо), курсивом з вирівнювання по правому краю.

– Назва тез доповіді (напівжирний шрифт, всі літери великі, вирівнювання по центру).

– Основний текст.

– Список використаних джерел оформлюється відповідно до Національного стандарту України ДСТУ 8302:2015 (в порядку посилання).

УВАГА! Тези доповідей друкуються в авторській редакції. Відповідальність за якість і зміст публікацій повністю несуть її автори (автор).

Структура статті. Стаття оформлюється у текстовому редакторі Word for Windows (шрифт Times New Roman 14, міжрядковий інтервал – 1,5). Поля: верхнє – 2 cм, нижнє – 2 cм, ліве – 3 cм, праве – 1,5 cм. Абзацний відступ – 1,25 см.

Вимоги до оформлення статті:

  1. Індекс УДК. 2. Назва статті. 3. Прізвища, імена, по-батькові авторів (повністю). 4. Науковий ступінь і вчене звання, посада, місце роботи. 5. Ідентифікатор учасника ORCID (http://orcid.org/). 6. Анотація та ключові слова українською і англійською мовами з перекладом назви і повних імен автора (-ів) обсягом не менше 1800 друкованих знаків кожна. 7. Основний текст статті. 8. Таблиці та ілюстрації нумеруються послідовно арабськими цифрами. Примітки до таблиці даються тільки в тексті. Ілюстрації підписуються знизу. 9. Рисунки та фотографії «вмонтовуються» в основний текст статті і подаються додатково у вигляді окремих файлів.10. Перелік цитованої літератури укладається за порядком посилання у тексті. При оформленні списку літератури слід дотримуватися вимог Національного стандарту України ДСТУ 8302:2015 «Інформація та документація. Бібліографічне посилання. Загальні положення та правила складання». 11. References. Оформлюється відповідно до стандарту АРА (APA Style Reference Citations). Автор (трансліт), назва статті (трансліт), назва статті (в квадратних дужках переклад англійською мовою), назва джерела (трансліт), вихідні дані (місто з позначенням англійською мовою), видавництво (трансліт).

ВСІ РОБОТИ ПРОХОДЯТЬ ПЕРЕВІРКУ НА ПЛАГІАТ. Оргкомітет залишає за собою право не друкувати матеріали, якщо вони не відповідають вимогам або тематиці конференції, стандартам якості наукової роботи та академічної доброчесності. Цитування джерел росії, білорусі, а також російськомовних джерел не допустиме.

Додаткова інформація: е-mail: nncnpo@nmu.ua, +38(050)449-91-96 (старша викладачка Тетяна Думенко), +38(068)617-03-81 (доцентка Віолетта Уліщенко).

 За інформацією Навчально-наукового центру неперервної професійної освіти