У НМУ запланована міжнародна науково-практична конференція до Всесвітнього дня здоров’я

02.04.2024

5 квітня у Національному медичному університеті імені О.О. Богомольця відбудеться традиційна щорічна міжнародна науково-практична конференція, присвячена Всесвітньому дню здоров’я. Захід відбудеться у змішаному форматі. У ньому візьмуть участь провідні вчені та практики з охорони здоров’я України, Польщі, Швеції, Канади, Грузії та Молдови.

Під час конференції розглядатимуть питання забезпечення та реалізації права на здоров’я, доступності та якості медичних послуг, протидії сучасним викликам та загрозам епідемічного, екологічного, соціально-економічного, воєнного характеру, зменшення ризиків для здоров’я, формування здорового способу життя ті впровадження міжсекторальних дій щодо збереження і зміцнення здоров’я населення.

Захід організовано НМУ імені О.О. Богомольця у співпраці з Національною академією медичних наук України та Центром громадського здоров’я МОЗ України.

Зазначимо, що цьогоріч Всесвітній день здоров’я відзначається під гаслом «Моє здоров’я – моє право». Вибір тематики обумовлено тим, що в усьому світі право мільйонів людей на здоров’я знаходиться під загрозою внаслідок епідемій, економічних, екологічних криз, війн та надзвичайних ситуацій.

Реєстрація учасників конференції: 9.30 – 10.00

Місце проведення: м. Київ, проспект Берестейський 34, санітарно-гігієнічний корпус, аудиторія №1.

Програма.

Долучитися до конференції онлайн. Ідентифікатор конференції: 215 022 9083. Код доступу: a12345.

За інформацією кафедри громадського здоров’я