У НМУ відбудеться міжнародна конференція, присвячена пам’яті видатного хірурга Валентина Войно-Ясенецького

12.04.2024

11-12 червня у Національному медичному університеті імені О.О. Богомольця відбудеться VІ міжнародна науково-практична конференція «Філософія релігії та медицини в постсекулярну добу», присвячена пам’яті хірурга, доктора медицини, архієпископа Луки, в миру – Валентина Феліксовича Войно-Ясенецького. Захід у зв’язку з воєнним станом в Україні проводитиметься онлайн. До участі у конференції запрошуються науковці, викладачі, громадські діячі, аспіранти, студенти.

Основні напрями роботи конференції стосуватимуться життя і творчості святителя Луки, методологічних та історичних аспектів взаємозв’язку релігії та медицини у сучасному суспільстві, актуальних проблем біомедичної етики, релігії як соціально-духовної детермінанти індивідуального та громадського здоров’я, філософії релігії та медицини.

Для участі у конференції потрібно до 20 травня надіслати оформлені матеріали (тези, заявку, сканкопію квитанції про оплату) на електронну пошту dphbhm@gmail.com та заздалегідь повідомити про власні наміри і необхідність отримання офіційного запрошення. Всі, хто долучиться до заходу, одержать збірку матеріалів конференції та сертифікат про участь у заході.

Співорганізаторами конференції виступають Міністерство охорони здоров’я України, кафедра філософії, біоетики та історії медицини Національного медичного університету імені О.О. Богомольця, відділення релігієзнавства Інституту філософії імені Г.С. Сковороди НАН України, Інститут соціальної медицини та медичної етики медичного факультету Університету імені Коменського в Братиславі (Словаччина), Центр розвитку особистості “HUMANUS” (Болгарія), кафедра релігієзнавства Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Мови конференції: українська, словацька, чеська, болгарська, англійська.

Додаткова інформація 

               За інформацією кафедри філософії, біоетики та історії медицини