ТОП-5 ПРИЧИН ПРОХОДИТИ ІНТЕРНАТУРУ В ІНСТИТУТІ ПІСЛЯДИПЛОМНОЇ ОСВІТИ НМУ

20.07.2016

1. Практична підготовка з найбільшим доступом до пацієнтів. 
Більше як 70 клінічних баз Національного медичного університету імені О.О. Богомольця, що розташовані у провідних лікувальних закладах м. Києва можуть стати місцем Вашого навчання. На наших клінічних базах Ви зможете провести стільки наркозів, асистенцій при операціях та прийняти пологів скільки у Вас вистачить сил та сміливості – запитайте в наших інтернів!

2. Теоретична підготовка під керівництвом найвідоміших в Україні та відомих у світі професорів та доцентів – увесь кадровий потенціал Національного медичного університету імені О.О. Богомольця готовий працювати з Вами.
Наші професори та доценти – це науково-педагогічні працівники, що активно практикують, як лікарі та організатори охорони здоров’я, які є провідними фахівцями у своїх галузях, головними позаштатними спеціалістами, консультантами,  членами експертних комісій МОЗ України та ГУОЗ м. Києва. Ви отримаєте найкращу теоретичну підготовку в Україні.

3. Інноваційні технології навчання – симуляційні форми підготовки, використання усіх комунікаційних засобів при самостійній підготовці та на чергуваннях та науковий клуб інтернів, що дозволяє всебічно розвиватися завдяки дискусії між колегами різних спеціальностей.
Протягом 2015-2016 навчального року інтерни усіх спеціальностей пройшли курс симуляційної підготовки з надання допомоги при невідкладних станах під керівництвом акредитованих тренерів Європейської ради реанімації. До кінця 2016 році відкривається Центр симуляційної підготовки, для якого вже придбані найсучасніші манекени.

4. Співпраця з усіма найпотужнішими приватними медичними центрами, зворотній зв’язок з роботодавцями у сфері охорони здоров’я.
Клініки: «Оберіг», «Борис», «Добробут» та інші не тільки можуть були базами Вашого навчання та стажування, але й місцем Вашого подальшого працевлаштування. Крім того, Інститут післядипломної  освіти НМУ імені Богомольця має потужний зворотній зв’язок з більшістю роботодавців м. Києва, що дозволяє працевлаштовувати інтернів, які позитивно проявили себе під час навчання.

5. Адекватний адміністративний супровід Вашого навчання, дбайливе ставлення до потреб інтернів та їх побуту – іногородні інтерни забезпечуються гуртожитком!!!
Адміністрація Інституту післядипломної освіти допоможе Вам без зайвого стресу оформити усі необхідні документи та розпочати навчання у стінах нашого навчального закладу. Відповіді на найскладніші питання Ви зможете отримати звернувшись до нас за консультацією. Ми будемо Вашими партнерами протягом усього періоду навчання.
Ми готові запропонувати Вам місце в гуртожитку, якщо Ви приїхали навчатись до нас з іншого міста!!!

Інститут післядипломної освіти Національного медичного університету імені О.О. Богомольця відкриває для Вас свої двері, за якими Вас чекає професійний розвиток, успіхи та визнання!!!

Інститут післядипломної освіти