НАЦІОНАЛЬНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ імені О.О. Богомольця
ЧЕСТЬ, МИЛОСЕРДЯ, СЛАВА

Програма академічних обмінів імені Фулбрайта проводить конкурсний набір на 2023-2024 рр.

14.04.2022

Шановні колеги!

Відділ міжнародних зв’язків інформує, що незважаючи на трагічні обставини війни, Програма академічних обмінів імені Фулбрайта проводить конкурсний набір на 2023-2024 рр., продовживши термін приймання документів до 30 червня 2022 року включно для двох програм:

Fulbright Graduate Student Program: Навчання в американських університетах від одного до двох років на здобуття ступеня магістра. У конкурсі можуть брати участь студенти старших курсів та випускники ЗВО. Кандидати повинні мати щонайменше диплом бакалавра на час призначення стипендії.

https://fulbright.org.ua/uk/fulbright-graduate-student-program/

 

Fulbright Foreign Language Teaching Assistant Program: Стажування з викладання української мови (асистенція американським викладачам) в університетах/коледжах США тривалістю дев’ять місяців. У конкурсі можуть брати участь викладачі-початківці та молоді фахівці, які спеціалізуються з лінгвістики, української літератури, перекладацьких студій, викладання англійської мови. Кандидати повинні мати щонайменше диплом бакалавра на час призначення стипендії (липень наступного року).

https://fulbright.org.ua/uk/fulbright-foreign-language-teaching-assistant-program/

 

Звертаємо Вашу увагу на те, що українське громадянство та проживання в Україні на час проведення конкурсу залишається однією з важливих умов Програми імені Фулбрайта в Україні (див. пункт «Вимоги до кандидатів» https://fulbright.org.ua/uk/fulbright-graduate-student-program/).

Однак, враховуючи те, що багато студентів та випускників знаходяться зараз не в Україні, Програма імені Фулбрайта прийматиме документи від конкурсантів, які продовжують перебувати в Україні, а також тих громадян України, які знаходились в Україні до 24 лютого, але змушені були покинути країну через війну.

 

Просимо надсилати запитання щодо підготовки пакету документів або конкурсного відбору на електронну адресу: intdep@nmu.ua та office.ukraine@iie.org.

 

 

Відділ міжнародних звязків