НАЦІОНАЛЬНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ імені О.О. Богомольця
ЧЕСТЬ, МИЛОСЕРДЯ, СЛАВА

ПОЧАТОК ОЧНО-ЗАОЧНОЇ ФОРМИ ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ ВИКЛАДАЧІВ

24.10.2016

На факультеті підвищення кваліфікації викладачів Інституту післядипломної освіти НМУ імені О.О.Богомольця впроваджується очно-заочна форма навчання для викладачів ВНМЗ України. Дана форма підготовлена  для викладачів повторного навчання, які вже проходили первинний курс навчання п’ять і більше років тому. Програма очно-заочної форми підвищення кваліфікації викладачів розроблена та затверджена на циклових комісіях і вчених радах, і складається з двох модулів. Перший модуль – навчання на кафедрі педагогіки та психології післядипломної освіти і другий модуль підготовка та практичні заняття на профільній кафедрі (дисципліна , яку викладає курсант в своєму ВНМЗ)

За даною формою навчання викладачі (асистенти, доценти, професори та завідувачі кафедр) матимуть змогу підвищити свою кваліфікацію без відриву від навчального процесу за місцем роботи. Третина навчання матиме очну форму а дві третини тривалості трьохтижневого терміну навчання буде проходити в заочному режимі навчання (дистанційно). Викладачі отримають навчальні матеріали, завдання, матимуть змогу спілкуватись з кураторами профільних кафедр та кафедри педагогіки та психології післядипломної освіти за допомогою електронної пошти чи в скайпі.

Контроль навчання буде здійснюватись на профільній кафедрі (відкрите практичне заняття у студентів чи лекція) та на кафедрі педагогіки та психології післядипломної освіти – підготовка та захист індивідуальної випускної роботи.

Перший цикл навчання планується почати з  5 грудня. Для набору в групи навчання приймаються заявки (за реєстраційною формою розміщеною на сайті НМУ, факультет підвищення кваліфікації, очно-заочна форма  ПКВ). Заявки надсилати на електронну адресу – v.cheshuk@gmail.com   або priymenko@mail.ru . При наборі 6 курсантів і більше будуть формуватись групи, складений розклад, узгоджено деталі навчання та початок його.

 

emblema