НАЦІОНАЛЬНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ імені О.О. Богомольця
ЧЕСТЬ, МИЛОСЕРДЯ, СЛАВА

Підтримка Erasmus для українських студентів та співробітників ЗВО

11.05.2022

Шановні колеги!

Відділ міжнародних зв’язків інформує Вас, що Університет прикладних наук Сатакунти (SAMK) разом з іншими фінськими ЗВО мають можливість приймати та фінансово підтримувати українських студентів, викладачів та співробітників Університету за рахунок фінансування ЄС Erasmus+.

 

Обмін студентами та стажування

SAMK приймає студентів по обміну на семестр/рік, починаючи з осені 2022 року, або на період стажування (максимум 6 місяців/студент). Брати участь можуть студенти, які зареєстровані як студенти українських ЗВО у період російської агресії. Також студенти, які закінчили українські ЗВО за останні 12 місяців, мають право подати заявку на стажування. Щоб підтвердити своє право на навчання, студентам потрібна виписка або довідка про зарахування.

Студенти підписують угоду про навчання з SAMK або приймаючою організацією (якщо це не університет), також договір про грант підписується між студентом і SAMK. Грант виплачується за час навчання/практичного навчання. Тривалість можливого періоду навчання становить 2-12 місяців, а стажування – 2-6 місяців.

Грант для студента становить 1150 €/місяць + грант на проїзд. SAMK залишає за собою право визначати кількість стажувань, якщо буде велика кількість заявок.

 

Обмін викладачами та співробітниками

SAMK запрошує викладачів / співробітників для обміну максимум на 2 місяці. Брати участь можуть особи, які мали трудові відносини з українським ЗВО у період російської агресії.

Співробітник підписує угоду про мобільність із SAMK, договір про грант підписується між мобільною особою та приймаючим ЗВО. Тривалість візиту може бути максимум 2 місяці, грант становить 180 €/день (перші 14 днів), 126 €/день (15-60 днів) + грант на проїзд.

 

У разі зацікавленості просимо надсилати свої дані на електронні адреси: sanna.juhantalo@samk.fi та intdep@nmu.ua.

 

Відділ міжнародних зв’язків