НАЦІОНАЛЬНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ імені О.О. Богомольця
ЧЕСТЬ, МИЛОСЕРДЯ, СЛАВА

ЛЕКЦІЯ ВИПУСКНИКА НМУ ПРО НАВЧАННЯ В ІНТЕРНАТУРІ США

12.10.2016

13 жовтня 2016 року в Національному медичному університеті імені О.О. Богомольця відбудеться лекція випускника НМУ імені О.О. Богомольця, Станіслава Зайця, який розповість про шляхи отримання американської інтернатури.

Різниця у медичному навчанні. Що таке MD та DO, яка різниця? Хто такий IMG (International medical graduate)? Як підтвердити свій диплом за допомогою ECFMG? Що таке USMLE? Яка його структура і які дисципліни в нього входять? Як його здати і як правильно готуватися. Конкретні стратегії до здачі USMLE. Де здавати і скільки коштують? ECFMG certificate дорога до інтернатури. Як його отримати? Рекомендаційні листи. Як вступити до інтернатури, як її правильно вибрати.

Коротка біографія лектора:
Станіслав Зяєць закінчив НМУ імені О.О. Богомольця у 2002 році. Переїхав до США, де здав іспити USMLE. Пройшов екстернатуру в Медичному центрі університету штата Меріленд, потім інтернатуру з терапії в місті Абінгтон біля Філадельфії у штаті Пенсільванія. У тому ж місті закінчив резидентуру та переїхав до Стейт Колледжа, штат Пенсільванія, де працює практичним лікарем-терапевтом у стаціонарі.

Час проведення: 16:00
Місце проведення: аудиторія №2 санітарно-гігієнічний корпус (Проспект Перемоги, 34)

На захід запрошуються викладачі, інтерни, клінічні ординатори, аспіранти та студенти.

image1