НАЦІОНАЛЬНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ імені О.О. Богомольця
ЧЕСТЬ, МИЛОСЕРДЯ, СЛАВА

Конкурс на навчання по програмі PhD, Австрія

25.08.2020

  • Початок проекту: 01 березня 2021
  • Кінцевий термін подачі заявок: 10 жовтня 2020

Медичний університет в Граці, Інститут легеневих судин Людвига Больцмана та Австрійський науковий фонд пропонують аспірантам навчання за PhD програмою Молекулярна медицина.

Навчання в аспірантурі забезпечує поглиблену, багатопрофільну підготовку з біомедичних досліджень у стимулюючому міжнародному середовищі.  Дипломні проекти зосереджуються на аспектах запальних, метаболічних та серцево-судинних захворювань, ракових і стовбурових клітин, ліпідів та метаболізму, а також новітніх терапевтичних цілях та інтегрують базові дослідження та клінічно орієнтовані науки, використовуючи широкий спектр сучасних методик.

PhD студенти, які пройдуть відбір, будуть працевлаштовані на строк до 3 років (початковий контракт на один рік з можливістю продовження за умови успішної роботи) та отримують соціальні виплати.

Кандидати повинні мати (або отримувати) ступінь, що еквівалентний ступеню Магістра з будь-яких природничих, наукових або медичних дисциплін.

Процедура відбору, всі навчальні заходи та спілкування будуть проходити на англійській мові. Тому навички усного та письмового володіння англійської мови є обов’язковими.

Заявки приймаються виключно через он-лайн платформу https://mug.glowbase.com/.

Більш детальна інформація за посиланням: https://www.medunigraz.at/en/phd/application/.

 

Відділ міжнародних зв’язків