Конференція OHHW 2019

25.09.2019

 

Конференція OHHW 2019 – один з найбільших у світі міжнародних конгресів у галузі охорони праці та охорони праці для медичних працівників, де раз на два роки збираються експерти з усього світу, щоб поділитися своїми знаннями та досвідом. Більше деталей: https://www.ohhw2019.org/(S(2jetayls1cjefn2tboschjaq))/Home

НАВІЩО ВІДВІДУВАТИ

Головна тема конференції: «Глобальна нестача медичних працівників».

У світлі цієї головної теми будуть представлені та обговорені різні аспекти. Крім того, конгрес зосередить увагу на такі теми, як війна, економічна криза, міграція та інші критичні обставини, які сильно впливають на здоров’я медичного працівника.

Приєднуйтесь до OHHW 2019, якщо хочете дізнатися більше про наступні теми та якщо ви в пошуку професійного обміну інформацією та ідеями між колегами з усього світу! Мовою конференції буде англійська. Основні виступи будуть перекладені.

 

ОСНОВНІ ТЕМИ

  • Переселені медичні працівники та охорона здоров’я в кризових ситуаціях
  • Охорона праці для медичних працівників-добровольців за кордоном
  • Здоров’я медичних працівників-мігрантів
  • Vision Zero – створення безпечного робочого місця без аварій та професійних захворювань
  • Профілактика та реабілітація професійних захворювань шкіри
  • Профілактика інфекційних захворювань та стратегії вакцинації
  • Вразливість медичних працівників до впливу хімічних речовин
  • Управління насильством над медичними працівниками
  • Психологічні вимоги до медичних працівників та наявні ресурси

 

Спеціальні семінари в понеділок, 21 жовтня та п’ятницю, 25 жовтня.

Один семінар відбудеться у співпраці з ВООЗ та МОП у понеділок, 21 жовтня 2019 року за програмою HealthWISE (https://www.ohhw2019.org/Pre-Conference%20HealthWISE%20Workshop)  для поліпшення умов праці в галузі охорони здоров’я. Другий семінар стосуватиметься насильства в галузі охорони здоров’я, включаючи, як захистити медичних працівників у зонах війни або в умовах ізольованої кризи та як керувати насильством у щоденній охороні здоров’я.

 

ПРОГРАМА ТА РЕЄСТРАЦІЯ

Погляньте детальніше на нашу програму (https://www.ohhw2019.org/(S(2jetayls1cjefn2tboschjaq))/Program)  та зареєструйтесь тут (https://www.ohhw2019.org/(S(2jetayls1cjefn2tboschjaq))/Registration_Start)  швидко та легко.

 

ПЛАТА ЗА КОНГРЕС

Вартість реєстрації на конференцію становить 500 євро і включає каву та обіди. Для тих, хто покриває власні витрати або надходить із країн, що розвиваються, реєстраційний внесок становить 350 євро.

Після 30 червня 2019 року плата за реєстрацію зросте до 600 або 450 євро. Члени ICOH отримують знижку 100 євро. Ми також пропонуємо деякі інші знижки (https://www.ohhw2019.org/Congress%20fees), наприклад, для студентів.

 

МЕДІА-ПАРТНЕР

Міжнародний журнал екологічних досліджень та охорони здоров’я (IJERPH)

 

ОРГАНІЗАЦІЯ

Ця конференція OHHW буде організована Науковим комітетом з охорони праці працівників охорони здоров’я (SCOHHW), Науковим комітетом з професійних та екологічних дерматозів (SCOED), Науковим комітетом з питань жінок, Здоров’я та робота (SCWHW) та Міжнародний відділ Міжнародної асоціації соціального захисту (ISSA) щодо запобігання професійним ризикам у сфері охорони здоров’я.

 

СПОНСОРСТВО

Berufsgenossenschaft für Gesundheitsdienst und Wohlfahrtspflege (BGW)

 

ПАРТНЕРИ

 

за матеріалами Відділу міжнародних зв’язків