ХХV Всеукраїнська науково-практична конференція «Актуальні питання педіатрії» 21-22 вересня

19.09.2023

Конференція, що проводиться кафедрою педіатрії №2 Національного медичного університету імені О.О. Богомольця разом із Асоціацією педіатрів України та Національною академією медичних наук України, присвячена пам’яті видатного українського вченого-педіатра, члена-кореспондента НАН, АМН України, професора Віктора Сідельникова.

До участі у заході, що відбудеться в форматі онлайн, запрошуються лікарі-педіатри, лікарі зі спеціальності «загальна практика – сімейна медицина», лікарі інших педіатричних спеціальностей, завідувачі та співробітники педіатричних кафедр та кафедр сімейної медицини закладів вищої освіти та закладів післядипломної освіти, профільних науково-дослідних установ МОЗ України та НАМН України.

У фокусі уваги всеукраїнського форуму:

  • сучасні виклики перед медициною дитинства, досвід надання медичної допомоги дітям під час війни та пандемії, впровадження сучасних стандартів, клінічних рекомендацій в практику;
  • превентивні стратегії в педіатрії;
  • інфекції верхніх і нижніх дихальних шляхів у дітей, зокрема новонароджених; проблема антибіотикорезистентності;
  • інноваційні підходи в алергології, кардіології та гастроентерології дитячого віку;
  • дискусійні питання патології органів травлення у дітей;
  • міждисциплінарні аспекти медичної допомоги дітям.

У рамках конференції 22 вересня відбудеться круглий стіл за участі провідних науковців та практиків щодо питань викладання педіатрії у закладах вищої та післядипломної освіти, підсумків впровадження атестації випускників через іспити ОСКІ.

Також до уваги слухачів понад 90 доповідей від доповідачів з 15-ти закладів вищої медичної освіти.

Захід внесено до переліку заходів БПР 2023 року під №5504180. Відповідно до наказу Міністерства охорони здоров’я України № 446, за умови надання понад 75% правильних відповідей на підготовлені оргкомітетом питання, слухачам дводенної конференції «Актуальні питання педіатрії» буде нараховано 10 балів безперервного професійного розвитку для обліку в особистому освітньому портфоліо та врахування при атестації на присвоєння (підтвердження) лікарської кваліфікаційної категорії та видано відповідний сертифікат учасника (буде надісланий на електронну пошту, вказану учасником при реєстрації).

Наше гасло: «Готуємо медичні кадри – наближаємо Перемогу».

Коли: 21 вересня, початок о 15:00;

22 вересня, початок о 16:00.

Участь у заході безоплатна.

Трансляція конференції: https://doctor-best.info/3cch/index.html

За інформацією організаторів