Гранти для українських студентів та медиків від Торонтського університету

07.08.2023

Фонд освіти та співробітництва Україна – Торонто, створений Медичним факультетом Джеймса Темертея Торонтського університету (Канада), надає гранти на медичні освітні та дослідницькі проєкти для українців. Грант можуть отримати ініціативи від українських медиків, дослідників, студентів та лідерів у сфері охорони здоровʼя.

Перелічуємо кілька ініціатив, але радимо не обмежуватись ними:

  • дослідницькі та освітні проєкти, що будуть реалізовані спільно дослідниками з України та Медичного факультету Джеймса Темертея;
  • візити в Україну з метою розбудови потенціалу охорони здоровʼя під керівництвом викладачів факультету;
  • підтримка проєктів студентів Медичного факультету Джеймса Темертея, які мають потенціал впливу на медичну галузь в Україні;
  • створення та підтримка спільноти медиків, дослідників, студентів, зацікавлених у співпраці з канадськими колегами та/або інституціями (дистанційні освітні проєкти, підтримка проєктів професійних чи студентських асоціацій тощо).

Важливо, щоб проєкт демонстрував можливість масштабування, залучав додаткових донорів для забезпечення сталості роботи, а також розпоряджався використанням грантових коштів для впливу на якомога більшу кількість людей.

Максимальна сума гранту: 75 000 канадських доларів.

Тривалість проєкту: до 2 років.

Дедлайн подачі заявок: 30 вересня 2023 року.

Детальна інформація: https://bit.ly/3OHL2hU.

 

За інформацією організаторів