НАЦІОНАЛЬНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ імені О.О. Богомольця
ЧЕСТЬ, МИЛОСЕРДЯ, СЛАВА

ДО 180-РІЧЧЯ НМУ ІМЕНІ О.О. БОГОМОЛЬЦЯ. ЗАПРОШУЄМО ДО УЧАСТІ У ДРУГОМУ МІЖНАРОДНОМУ МЕДИЧНОМУ ФОРУМІ “ЗУПИНИМО ІНФЕКЦІЇ | STOP INFECTIONS”

23.06.2021

24-25 червня 2021 року в онлайн-режимі відбудеться ІІ-ий Міжнародний медичний форум міжсекторальної взаємодії лікарів “Зупинимо інфекції | Stop infections”, присвячений 180-річчю  НМУ імені О.О. Богомольця.

Ця міжнародна подія з поточного року стає традиційною та збирає десятки тисяч лікарів. II-ий Міжнародний форум “Зупинимо інфекції | STOP INFECTIONS” об’єднує спікерів та лікарів більше 20 країн світу, сприяє кращій якості надання медичної допомоги на всіх рівнях як в ургентних випадках, так і у плановій роботі лікаря.

Протягом 2-х днів понад 60 спікерів зі всього світу надаватимуть учасникам форуму актуальні та необхідні знання щодо подолання різних інфекцій, у тому числі – COVID-19.

Почесним науковим керівником форуму є Ольга Анатоліївна Голубовська – професор, доктор медичних наук, завідувач кафедри інфекційних хвороб НМУ імені О.О. Богомольця. Серед провідних експертів свою доповідь представить ректор, професор Юрій Леонідович Кучин, а також представники різних кафедр НМУ.

24 червня 2021 року на платформі «Аксемедін» паралельно пройдуть дві Фахові школи:

  1. «Невідкладні стани. Первинна ланка» (з 10:00 до 19:00);
  2. «Невідкладні стани. Вторинна ланка» (з 10:00 до 19:00).

25 червня 2021 року лікарі зможуть обрати такі Фахові школи:

  1. «Діагностика та лікування поширених захворювань інфекційного генезу. Первинна ланка» (з 10:00 до 19:00);
  2. «Діагностика та лікування поширених захворювань інфекційного генезу. Вторинна ланка» (з 10:00 до 19:00).

Відвідувачі Фахових шкіл зможуть поглибити свої знання щодо діагностики, дифдіагностики та лікування захворювань інфекційного генезу, а також тактики ведення пацієнтів та алгоритмів дій у разі невідкладних станів для лікарів як первинної, так і вторинної ланки. Особливо актуальними обіцяють бути доповіді щодо COVID-19, цій темі спікери приділять особливу увагу.

У рамках форуму заплановано пленарне засідання та тематичні майстер-класи для первинної та вторинної ланки медичної допомоги.

Форум буде корисним для лікарів таких спеціальностей: ЗПСМ, терапія, педіатрія, інфекційні хвороби, дитячі інфекційні хвороби, неврологія, дитяча неврологія, кардіологія, анестезіологія, клінічна лабораторна діагностика, акушерство і гінекологія, оториноларингологія, рентгенологія, радіологія, пульмонологія, нефрологія, імунологія, дитяча імунологія, епідеміологія та всіх суміжних спеціальностей.

Після відповідного тестування учасники Форуму (фахових шкіл та майстер-класів) зможуть отримати безоплатні сертифікати з балами БПР від Національного Медичного Університету імені О.О.Богомольця.

Участь у форумі безплатна для учасників. Деталі події дивіться за посиланням: https://stopinfection.org.ua/

 

Оргкомітет