День відкритих дверей зі спеціальності «Педіатрія» в Інституті педіатрії, акушерства і гінекології

28.07.2023

1 серпня Національний медичний університет імені О.О. Богомольця відчиняє свої двері для молодих медичних мрійників і запрошує на День відкритих дверей зі спеціальності 228 «Педіатрія», що відбудеться в ДУ «Інститут педіатрії, акушерства і гінекології імені академіка О.М. Лук’янової НАМН України» (ІПАГ).

Під час заходу ви зможете більше дізнатися про педіатрію, ознайомитеся з сучасним обладнанням однієї з найбільших клінічних баз медичного факультету №3, познайомитеся з викладачами, почуєте всі подробиці про навчання в Університеті від студентів і випускників закладу.

Також ви дізнаєтеся про програму навчання та можливості для майбутніх педіатрів у Інституті педіатрії, акушерства і гінекології та поспілкуєтеся з видатною педіатринею, Заслуженою лікаркою України, заступницею директора з лікувальної роботи, головною лікаркою ІПАГ Любов’ю Слєповою. ЇЇ любов до дітей та небайдужість до їхнього здоров’я надихає на професійну діяльність багато поколінь медиків поспіль.

Початок об 11:00.

Місце проведення: м. Київ, вул. Платона Майбороди, 8, Інститут педіатрії, акушерства і гінекології імені академіка О.М. Лук’янової НАМН України.

Реєстрація: https://forms.gle/mavVFJEqdjLxPRy3A

Медичний факультет №3