ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ У КЛІНІЦІ “ОБЕРІГ”

18.01.2017

24 січня 2017 року, о 16:00, в конференц-залі Універсальної клініки «Оберіг» (4 поверх), відбудеться День відкритих дверей для студентів 6-их курсів медичних факультетів НМУ імені О. О. Богомольця.

ober

Випускники будуть мати змогу ознайомитись з умовами конкурсу щодо відбору найкращих студентів 6-их курсів НМУ імені О. О. Богомольця для проходження інтернатури за рахунок клініки «Оберіг».

Універсальна клініка «Оберіг», Національний медичний університет ім. О. О. Богомольця та Інститут післядипломної освіти НМУ ім. О.О. Богомольця продовжують розширювати співпрацю в залученні кращих студентів до активного навчання та професійного зростання. На сьогоднішній день Універсальна клініка «Оберіг» започаткувала стипендіальний проект, спрямований на підтримку талановитих студентів контрактної форми навчання, які демонструють відмінні результати не тільки в навчальному процесі, а й науковій та громадській діяльності, та відзначила 10 студентів сертифікатами на персональну стипендію Універсальної клініки «Оберіг».

Програма Дня відкритих дверей включає в себе:
– зустріч з керівництвом клініки;
– знайомство з роботою структурних підрозділів клініки;
– розгляд питання щодо умов проходження інтернатури на базі клініки «Оберіг» і майбутнього працевлаштування.

Ласкаво просимо всіх бажаючих 24 січня 2017 року відвідати клініку «Оберіг» за адресою: м. Київ, вул. Зоологічна 3, корпус В.