НАЦІОНАЛЬНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ імені О.О. Богомольця
ЧЕСТЬ, МИЛОСЕРДЯ, СЛАВА

АНОНС: ПРОЕКТ ДЛЯ МОЛОДИХ НАУКОВЦІВ ВІД BRITISH COUNSIL

29.09.2016

Британська Рада продовжує здійснення нового проекту «Researcher Connect» в Україні для підтримки професійного розвитку молодих науковців. Після успішного старту проекту в Києві та Вінниці в 2015 році, цьогоріч семінари відбулися в Харкові та Полтаві. Британська Рада знову запросити до участі у програмі восени 2016 року.
«Researcher Connect» пропонує серію модулів, спрямованих на розвиток комунікативних навичок молодих вчених, необхідних для успішного міжнародного спілкування та співпраці.

Він надає учасникам поглиблене розуміння та інструменти для ефективного спілкування, незалежно від ситуації чи контексту. Вміння писати успішні пропозиції особливо важливо для підготовки заявок на програму Horizon 2020. «Researcher Connect» пропонується у вигляді 3-денних тренінгових семінарів за участю досвідчених сертифікованих британських тренерів.

Програма тренінгового семінару з акцентом на основні академічні навички. Київ, 26-28 жовтня 2016 р.
1й день
Базовий модуль (Знати свою аудиторію і забезпечити успішне цілеспрямоване спілкування); Тези (основні структурні елементи тез для різних аудиторій і потреб)
2й день
Переконливі пропозиції (як писати ясні, чіткі й успішні пропозиції)
3й день
Вражаючі презентації (послідовна, крок за кроком розробка, виступи і критика презентації)

Критерії відбору учасників тренінгового семінару
• Вік в межах 35 років
• Володіння англійською мовою на рівні В2 або вище. Рівень володіння мовою може бути підтверджений сертифікатом (IELTS/Cambridge/TOEFL) або, в разі відсутності сертифікатів, буде тестуватися Британською Радою
• Науково-педагогічна робота у НДІ, університеті, державній чи недержавній науковій організації
• Міжнародна наукова комунікація (участь у наукових конференціях, проектах, наукові публікації, міжнародні зв’язки)
• Якщо Ваша заява буде успішною та Ваша участь у тренінгу буде підтверджена, ми попросимо Вас надати лист підтримки від Вашої установи/роботодавця.
Як подати заявку?

Щоб взяти участь в тренінгу 26-28 жовтня в Києві, потрібно заповнити бланк заяви та надіслати до Британської Ради на електронну пошту UA_IHE@britishcouncil.org.ua
NB: В темі електронного повідомлення із заявою потрібно зазначити “Researcher Connect Workshop Kyiv”. Кінцевий термін прийому заяв – 5 жовтня 2016.

Детальнішу інформацію та бланк аплікаційної форми за посиланням: http://www.britishcouncil.org.ua/research-connect

researcher_connect