29 травня відбудеться майстер-клас до Всесвітнього дня здорового травлення

27.05.2024

29 травня у змішаному форматі відбудеться майстер-клас з міжнародною участю «Персоніфікація, предиктивність, інтегративність сучасної медицини». Захід організовують кафедра терапії, інфекційних хвороб та дерматовенерології Інституту післядипломної освіти Національного медичного університету імені О.О. Богомольця спільно з Українською академією функціональної медицини та гастропсихології до Всесвітнього дня здорового травлення. Майстер-клас внесено до переліку заходів БПР.

Його модератором виступить завідувачка кафедри терапії, інфекційних хвороб та дерматовенерології Інституту післядипломної освіти НМУ, професорка Олена Губська. Дослідження та наукові роботи, що виконуються на даній кафедрі, присвячені темам здорового травлення та дієтології.

У програмі майстер-класу – питання поширеності гастроентерологічних хвороб, секція з целіакії та глютензалежних захворювань, терапевтичні підходи до метаболічного синдрому, окремі аспекти гастропсихології та харчової психіатрії, особливостей харчування та обміну речовин.

Коли: 29 травня з 10:00 до 18:00

Формат: онлайн та офлайн

Реєстрація обов’язкова за посиланням.

Програма 

За інформацією кафедри терапії, інфекційних хвороб та дерматовенерології ІПО