28 березня у НМУ відбудеться семінар «Основи першої допомоги» для викладачів-немедиків

21.03.2024

«Школа компетентного викладача» Національного медичного університету імені О.О. Богомольця запрошує у четвер, 28 березня, о 16:00 взяти участь у черговому семінарі на тему «Основи першої допомоги», на якому зосередяться на питаннях надання першої допомоги при зміненому стані свідомості в умовах обмежених ресурсів, а також на розпізнаванні і наданні домедичної допомоги при раптовій зупинці кровообігу. Семінар організований для викладачів, що не мають медичної освіти.

Захід організовано Навчально-науковим центром неперервної професійної освіти Інституту післядипломної освіти НМУ імені О.О. Богомольця спільно з Навчально-науковим центром медичних симуляцій НМУ імені О.О. Богомольця. Семінар поєднає у собі теоретичні знання та практичні навички, необхідні для ефективного надання першої допомоги.

Спікеркою заходу стане директорка Навчально-наукового центру медичних симуляцій, міжнарода сертифікована тренерка з першої допомоги, асистентка кафедри медицини надзвичайних ситуацій та тактичної медицини Юлія Бойко.

Участь у семінарі безкоштовна для усіх бажаючих викладачів-немедиків НМУ. Попередня реєстрація за єдиною формою: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfYEvE6Q7NsgjrJZ8Uqp2u2VhPrVzDTolixcTZIFlhJya5Ssg/viewform.

Місце проведення: лекційна аудиторія №2 морфологічного корпусу НМУ.

Скористайтеся можливістю набути важливих навичок і збагатити свої знання для підвищення власної компетентності у критичних ситуаціях!

За інформацією НЦЦ НПО ІПО