19-20 квітня – науково-практична конференція з міжнародною участю «Інтернаціональна платформа інтегративної педіатрії 2023»

29.03.2023

Національна академія медичних наук України та Національний медичний університет імені О.О. Богомольця запрошують взяти участь у роботі 19-20 квітня науково-практичної конференції з міжнародною участю «Інтернаціональна платформа інтегративної педіатрії 2023», присвяченій пам’яті видатного українського вченого-педіатра НАМН України Віталія Григоровича Майданника.

Захід відбудеться в онлайн-форматі за підтримки Міністерства охорони здоров’я України. У програмі передбачено декілька паралельних секцій: для лікарів, реабілітологів, психологів, медичних сестер, студентів і молодих вчених. Конференція проводиться згідно з Переліком заходів БПР, що заплановані у 2023 році. Участь передбачає отримання 10 балів для учасників і 30 балів для спікерів.

Офіційний сайт конференції та реєстраційна анкета для учасників лікарів та медичних сестер: https://mcon.org.ua/

Секція студентів і молодих вчених відбудеться в онлайн-форматі 20 квітня.

Реєстрація доповідачів відбуватиметься до 14 квітня.

Реєстраційна анкета секції студентів та молодих вчених: https://docs.google.com/forms/d/1XtWpetaEIZsYzX0J-9Uj2XrIfz1lbYKhYCAzwY5a8JQ/edit

На конференції для всіх секцій передбачено публікацію тез в спецвипуску Українського науково-медичного молодіжного журналу.

Вимоги до тез: https://mmj.nmuofficial.com/index.php/journal/supplement

Тези надсилати на пошту nmu.ped4@gmail.com до 14 квітня.

Оргкомітет конференції