11 грудня у Консультативно-діагностичній поліклініці НМУ відбудеться День здоров’я

30.11.2023

11 грудня в Консультативно-діагностичній поліклініці Університетської клініки Національного медичного університету імені О.О. Богомольця відбудеться День здоров’я. У рамках соціальної акції кожен бажаючий зможе безкоштовно обстежити орган зору та пройти скринінг ендокринної патології.

Провідні фахівці кафедри офтальмології НМУ проведуть сучасне комплексне обстеження органа зору. Діагностика передбачає обстеження зорових функцій, біомікроскопічне дослідження стану рогівки, кришталика, склистого тіла, офтальмоскопію сітківки та зорового нерва. На новітньому обладнані вимірюватимуть внутрішньоочний тиск (безконтактно, пневмотонометрія), з використанням приладів нової генерації – ICare.

Своєю чергою спеціалісти кафедри ендокринології нашого Університету братимуть активну участь у скринінгу на наявність ендокринної патології. Буде проведений первинний огляд пацієнтів, вимірювання рівня глюкози в крові та артеріального тиску.

Безкоштовний огляд пацієнтів проводитиметься у понеділок, 11 грудня, з 10:00 до 14:00 в Консультативно-діагностичній поліклініці НМУ (вул. Петра Сагайдачного, 10/5, другий поверх).

Пам’ятаймо, що вчасна діагностика – це запорука ефективного лікування та швидкого одужання! Запрошуємо всіх охочих на обстеження.

За інформацією організаторів