1 червня – майстер-клас «Персоніфікація, предиктивність, інтегративність сучасної медицини»

25.05.2023

1 червня 2023 року до Всесвітнього Дня здорового травлення кафедра терапії, інфекційних хвороб та дерматовенерології післядипломної освіти Національного медичного університету імені О.О. Богомольця разом із ГО «Українська академія функціональної медицини та гастропсихології» організовує майстер-клас із міжнародною участю.

Починаючи з 1958 року, Всесвітня організація гастроентерології 29 травня відзначає Всесвітній день здоров’я травної системи. Через понад 116 товариств-членів організація ініціює щорічну всесвітню кампанію охорони громадського здоров’я. Наразі членами Всесвітньої організації гастроентерології є вже понад 50 000 осіб з усього світу.

Співробітники кафедри терапії, інфекційних хвороб та дерматовенерології післядипломної освіти НМУ активно беруть участь у загальносвітових тенденціях і підтримують проведення днів здоров’я травної системи. Дослідження та наукові роботи, що виконуються на кафедрі, також присвячені саме темам здорового травлення.

Організаторкою та модераторкою майстер-класу «Персоніфікація, предиктивність, інтегративність сучасної медицини» виступила завідувачка кафедри терапії, інфекційних хвороб та дерматовенерології післядипломної освіти ІПО, професорка Олена Губська.

За програмою на учасників очікують: секція до днів обізнаності з целіакії та глютензалежних захворювань, секція щодо обізнаності у захворюваннях кишківника та секція здорової печінки. Також будуть розглянуті окремі аспекти гастропсихології та поширені гастроентерологічні питання.

Майстер-клас проводитиметься онлайн 1 червня з 10:00 до 18:00.

Посилання для реєстрації:
https://www.uafm.kiev.ua/event-details/personifikatsiya-prediktivnist-integrativnist-suchasnoi-meditsini/form.

За інформацією кафедри терапії, інфекційних хвороб та дерматовенерології післядипломної освіти