Акредитація ОПП “Стоматологія”

Освітня програма

ОПП другий (магістерський) рівень

Стоматологія

Освітня програма

Профіль освітньої програми зі спеціальності 221 “Стоматологія”

Загальна інформація

Повна назва вищого навчального закладу Національний медичний університет імені О.О. Богомольця
Ступінь вищої освіти та назва кваліфікації мовою оригіналу Ступінь освіти – Другий (магістерський) рівень

Спеціальність – 221 Стоматологія

Кваліфікація освітня – Магістр стоматології

Кваліфікація професійна – Лікар-стоматолог

Кваліфікація в дипломі – Магістр стоматології. Лікар-стоматолог

Офіційна назва освітньої програми Освітньо-професійна програма другого рівня вищої освіти з підготовки магістрів зі спеціальності 221 Стоматологія
Тип диплому та обсяг освітньої програми Диплом магістра, одиничний, обсяг освітньо-професійної програми становить 300 кредитів ЄКТС.

Підготовка здійснюється тільки за очною (денною) формою навчання.

Термін навчання – 5 років

Наявність акредитації Сертифікат про акредитацію спеціальності

УД 11013121, дійсний до 01.07.2023

Цикл/рівень FQ-EHEA – другий цикл, ЕQF-LLL – 7 рівень, НРК України – 7 рівень
Передумови Особа має право здобувати ступінь магістра на основі повної загальної середньої освіти за умови успішного складання зовнішнього незалежного оцінювання якості освіти.

Особа має право здобувати ступінь магістра на базі ступеня “молодший бакалавр”, “фаховий молодший бакалавр” (освітньо-кваліфікаційного рівня “молодший спеціаліст”) за спеціальністю “Стоматологія” або “Стоматологія ортопедична”, за умови успішного проходження вступних фахових випробувань.

Мова(и) викладання Українська, англійська
Термін дії освітньої програми Термін дії освітньої програми – ОП дійсна впродовж 5 років
Інтернет-адреса постійного розміщення опису освітньої програми www.nmuofficial.com

Мета освітньої програми

Забезпечити здобуття студентами компетенцій для вирішення типових задач, складних задач та проблем у сфері стоматології та охорони здоров’я або в процесі навчання, що характеризуються невизначеністю умов і вимог і спрямоване на підготовку висококваліфікованих, конкурентоспроможних, компетентних фахівців

Характеристика освітньої програми

Предметна область (галузь знань, спеціальність, спеціалізація) Охорона здоров’я населення; профілактика, діагностика та лікування стоматологічних захворювань людини.

Галузь знань – охорона здоров’я.

Спеціальність – стоматологія.

Об’єктом діяльності є: збереження здоров’я, зокрема стоматологічного, профілактика, діагностика та лікування стоматологічних захворювань людини.

Цілі освітньої програми: підготовка фахівця, здатного розв’язувати складні задачі та проблеми у сфері стоматології та охорони здоров’я або у процесі навчання, що характеризуються невизначеністю умов і вимог та виконувати професійну діяльність лікаря-стоматолога.

Теоретичний зміст предметної області: знання гуманітарних, фундаментальних (природничі та суспільні) та клінічних наук з питань охорони здоров’я населення, профілактики, діагностики та лікування стоматологічних захворювань людини на індивідуальному, родинному та популяційному рівні, необхідні для здійснення професійної діяльності лікаря-стоматолога.

Методи, методики, технології: анамнестичні, клінічні, лабораторні, рентгенологічні та функціональні методи діагностики згідно з протоколами надання медичної допомоги;  технології  діагностики,  лікування  та профілактики стоматологічних захворювань, управління та організації роботи в галузі охорони здоров’я.

Інструменти: сучасні  діагностичні, лікувальні засоби, предмети та прилади для проведення фахової діяльності.

Орієнтація освітньої програми Освітньо-професійна програма підготовки магістра; має прикладну орієнтацію в галузі збереження здоров’я, зокрема стоматологічного.
Основний фокус освітньої програми та спеціалізації Загальна вища освіта галузі знань 22 «Охорона здоров’я», спеціальності 221 «Стоматологія», знання з питань охорони здоров’я населення, діагностики, лікування, профілактики стоматологічних захворювань, необхідні для здійснення професійної діяльності.

Ключові слова: вища освіта, медицина, стоматологія, охорона здоров’я, магістр, лікар-стоматолог

Особливості програми Реалізується українською та англійською мовами. Програма викладається у малих групах шляхом  поєднання теоретичної та практичної підготовки. Передбачає можливість формування індивідуальної освітньої траєкторії за рахунок вибіркових компонент, що складають 25 % від загальної кількості кредитів.

Придатність випускників до працевлаштування та подальшого навчання

Придатність до працевлаштування:

Відповідно до НАЦІОНАЛЬНОГО КЛАСИФІКАТОРА УКРАЇНИ фахівець підготовлений до роботи за ДК 009:2010

Код 86 ОХОРОНА ЗДОРОВ’Я

Секція Q. Охорона здоров’я та надання соціальної допомоги

Група 86.2 – Медична та стоматологічна практика

Клас 86.23 – Стоматологічна практика

Після закінчення навчання за освітньою програмою магістра спеціальності «Стоматологія» фахівець здатний виконувати професійну роботу:

– лікар-інтерн (код КП – 3229);

– лікар-стажист (код КП – 3221).

Після підготовки в інтернатурі, резидентурі фахівцю присвоюється кваліфікація лікар-стоматолог, що здатний виконувати зазначену в ДК 003:2010 професійну роботу і може займати відповідну лікарську посаду:

2222.2 Лікар-стоматолог

Подальше навчання:

Для подальшої професійної підготовки фахівець має вступати на програми післядипломної освіти (інтернатура, резидентура), де здійснюється підготовка за освітніми програмами підготовки лікаря-стоматолога, може набувати додаткових спеціальностей та кваліфікацій в системі післядипломної освіти, а також може продовжувати освіту на третьому (освітньо-науковому) рівні вищої освіти, вступивши на програму для здобуття ступеню доктора філософії.

Викладання та оцінювання

Викладання та навчання Проведення навчальних занять у формі лекцій, практичних, семінарських та лабораторних занять в малих групах, консультацій, проходження виробничої практики, самостійної та індивідуальної роботи і контрольних заходів. Студенто-центроване  навчання;  самонавчання; проблемно-орієнтоване навчання, поєднання навчальної  діяльності здобувачів освіти з дослідницькою, симуляційне навчання.
Оцінювання Поточний контроль знань; підсумковий контроль знань у формі заліків, диференційованих заліків, іспитів; атестація у вигляді єдиного державного кваліфікаційного іспиту (включає до себе інтегрований тестовий іспит «КРОК» і іспит з англійської мови професійного спрямування, який проводиться Державною організацією  «Центр  тестування  професійної компетентности фахівців з вищою освітою напрямів підготовки «Медицина» і «Фармція» при Міністерстві охорони здоров’я України», і об’єктивний структурований практичний (клінічний) іспит, який

проводиться екзаменаційною комісією закладу вищої освіти).

Програмні компетентності

Інтегральна компетентність Здатність розв’язувати складні задачі і проблеми у галузі охорони здоров’я за спеціальністю «Cтоматологія» у професійній діяльності або у процесі навчання, що передбачає проведення досліджень і/або здійснення інновацій та характеризується невизначеністю умов і вимог
Загальні компетентності (ЗК) ЗК 1. Здатність до абстрактного мислення, аналізу та синтезу.

ЗК 2. Знання та розуміння предметної області та розуміння професійної діяльності.

ЗК 3. Здатність застосовувати знання у практичній діяльності.

ЗК 4. Здатність спілкуватися державною мовою як усно, так і письмово.

ЗК 5. Здатність спілкуватися англійською мовою.

ЗК 6. Навички використання інформаційних і комунікаційних технологій.

ЗК 7. Здатність до пошуку, опрацювання та аналізу інформації з різних джерел.

ЗК 8. Здатність до адаптації та дії в новій ситуації..

ЗК 9. Вміння виявляти, ставити та вирішувати проблеми.

ЗК 10. Здатність бути критичним і самокритичним.

ЗК 11. Здатність працювати в команді.

ЗК 12. Прагнення до збереження навколишнього середовища.

ЗК 13. Здатність діяти соціально відповідально та свідомо.

ЗК 14. Здатність реалізувати свої права і обов’язки як члена суспільства, усвідомлювати цінності громадянського (вільного демократичного) суспільства та необхідність його сталого розвитку, верховенства права, прав і свобод людини і громадянина в Україні.

ЗК 15. Здатність зберігати та примножувати моральні, культурні, наукові цінності і досягнення суспільства на основі розуміння історії та закономірностей розвитку предметної області, її місця у загальній системі знань про природу і суспільство та у розвитку суспільства, техніки і технологій, використовувати різні види та форми рухової активності для активного відпочинку та ведення здорового способу життя.

Спеціальні (фахові, предметні) компетентності спеціальності (ФК) ФК 1. Спроможність збирати медичну інформацію про пацієнта і аналізувати клінічні данні.

ФК 2. Спроможність інтерпретувати результат лабораторних та інструментальних досліджень.

ФК 3. Спроможність діагностувати: визначати попередній, клінічний, остаточний, супутній діагноз, невідкладні стани.

ФК 4. Спроможність планувати та проводити заходи із профілактики захворювань органів і тканин ротової порожнини та щелепно-лицевої області.

ФК 5. Спроможність до проектування процесу надання медичної допомоги: визначати підходи, план, види та принципи лікування захворювань органів і тканин ротової порожнини та щелепно-лицевої області.

ФК 6. Спроможність визначати раціональний режим праці, відпочинку, дієти у хворих при лікуванні захворювань органів і тканин ротової порожнини та щелепно-лицевої області.

ФК 7. Спроможність визначати тактику ведення пацієнтів із захворюваннями органів і тканин ротової порожнини та щелепно-лицевої області з супутніми соматичними захворюваннями.

ФК 8. Спроможність виконувати медичні та стоматологічні маніпуляції.

ФК 9. Спроможність проводити лікування основних захворювань органів і тканин ротової порожнини та щелепно-лицевої області.

ФК 10. Спроможність  до  організації та проведення лікувально-евакуаційних заходів.

ФК 11. Спроможність до визначення тактики, методів та надання екстреної медичної допомоги.

ФК 12. Спроможність до організації та проведення скринінгового обстеження в стоматології.

ФК 13. Спроможність оцінювати вплив навколишнього середовища на стан здоров`я населення (індивідуальне, сімейне, популяційне).

ФК 14. Спроможність ведення нормативної медичної документації.

ФК 15. Опрацювання державної, соціальної та медичної інформації.

ФК 16. Спроможність  до  організації і проведення реабілітаційних заходів та догляду у пацієнтів із захворюваннями органів ротової порожнини та ЩЛО.

ФК 17. Спроможність до правового забезпечення власної професійної діяльності.

ФК 18. Спроможність надавати домедичну допомогу за протоколами тактичної медицини.

Програмні результати навчання

ПРН 1. Виділяти та ідентифікувати провідні клінічні симптоми та синдроми (за списком 1); за стандартними методиками, використовуючи попередні дані анамнезу хворого, дані огляду хворого, знання про людину, її органи та системи, встановлювати вірогідний нозологічний або синдромний попередній клінічний діагноз стоматологічного захворювання (за списком 2).
ПРН 2. Збирати інформацію про загальний стан пацієнта, оцінювати психомоторний та фізичний розвиток пацієнта, стан органів щелепно-лицевої ділянки, на підставі результатів лабораторних та інструментальних досліджень оцінювати інформацію щодо діагнозу (за списком 5).
ПРН 3. Призначати та аналізувати додаткові (обов’язкові та за вибором) методи обстеження (лабораторні, рентгенологічні, функціональні та/або інструментальні) за списком 5, пацієнтів із захворюваннями органів і тканин ротової порожнини і щелепно-лицевої області для проведення диференційної діагностики захворювань (за списком 2).
ПРН 4. Визначати остаточний клінічний діагноз дотримуючись відповідних етичних і юридичних норм, шляхом прийняття обґрунтованого рішення та логічного аналізу отриманих суб’єктивних і об’єктивних даних клінічного, додаткового обстеження, проведення диференційної діагностики під контролем лікаря-керівника в умовах лікувальної установи (за списком 2.1).
ПРН 5. Встановлювати діагноз невідкладних станів за будь-яких обставин (вдома, на вулиці, у лікувальній установі), в умовах надзвичайної ситуації, воєнного стану, нестачі інформації та обмеженого часу (за списком 4).
ПРН 6. Планувати та втілювати заходи профілактики стоматологічних захворювань серед населення для запобігання розповсюдження стоматологічних захворювань.
ПРН 7. Аналізувати епідеміологічний стан та проводити заходи масової й індивідуальної, загальної та локальної медикаментозної та немедикаментозної профілактики стоматологічних захворювань.
ПРН 8. Визначати підхід, план, вид та принцип лікування стоматологічного захворювання (за списком 2) шляхом прийняття обґрунтованого рішення за існуючими алгоритмами та стандартними схемами.
ПРН 9. Визначати характер режиму праці, відпочинку та необхідної дієти при лікуванні стоматологічних захворювань (за списком 2) на підставі попереднього або остаточного клінічного діагнозу шляхом прийняття обґрунтованого рішення за існуючими алгоритмами та стандартними схемами.
ПРН 10. Визначати тактику ведення стоматологічного пацієнта при соматичній патології (за списком 3) шляхом прийняття обґрунтованого рішення за існуючими алгоритмами та стандартними схемами.
ПРН 11. Проводити лікування основних стоматологічних захворювань за існуючими алгоритмами та стандартними схемами під контролем лікаря-керівника в умовах лікувальної установи (за списком 2.1).
ПРН 12. Організовувати проведення лікувально-евакуаційних заходів серед населення, військовослужбовців, в умовах надзвичайної ситуації, у т.ч. воєнного стану, під час розгорнутих етапів медичної евакуації, з урахуванням існуючої системи лікувально-евакуаційного забезпечення.
ПРН 13. Визначати тактику надання екстреної медичної допомоги, використовуючи рекомендовані алгоритми, за будь-яких обставин на підставі діагнозу невідкладного стану в умовах обмеженого часу (за списком 4).
ПРН 14. Аналізувати та оцінювати державну, соціальну та медичну інформацію з використанням стандартних підходів та комп’ютерних інформаційних технологій.
ПРН 15. Оцінювати вплив навколишнього середовища на стан здоров`я населення в умовах медичного закладу за стандартними методиками.
ПРН 16. Формувати цілі та визначати структуру особистої діяльності на підставі результату аналізу певних суспільних та особистих потреб.
ПРН 17. Дотримуватися здорового способу життя, користуватися прийомами саморегуляції та самоконтролю.
ПРН 18. Усвідомлювати та керуватися у своїй діяльності громадянськими правами, свободами та обов’язками, підвищувати загальноосвітній культурний рівень.
ПРН 19. Дотримуватися вимог етики, біоетики та деонтології у своїй фаховій діяльності.
ПРН 20. Організовувати необхідний рівень індивідуальної безпеки (власної та осіб, про яких піклується) у разі виникнення типових небезпечних ситуацій в індивідуальному полі діяльності.
ПРН 21. Виконувати медичні маніпуляції на підставі попереднього та/або остаточного клінічного діагнозу (за списками 2, 2.1) для різних верств населення та в різних умовах (за списком 6).
ПРН 22. Виконувати медичні стоматологічні маніпуляції на підставі попереднього та/або остаточного клінічного діагнозу (за списками 2, 2.1) для різних верств населення та в різних умовах (за списком 7).
ПРН 23. Виконувати маніпуляції надання екстреної медичної допомоги, використовуючи стандартні схеми, за будь-яких обставин на підставі діагнозу невідкладного стану (за списком 4) в умовах обмеженого часу (за списками 6, 7).

Ресурсне забезпечення реалізації програми

Кадрове забезпечення   Відповідає кадровим вимогам щодо забезпечення провадження освітньої діяльності у сфері вищої освіти згідно з діючим законодавством України (Постанова кабінету міністрів України «Про затвердження Ліцензійних умов провадження освітньої діяльності закладів освіти» від 30 грудня 2015 р. № 1187 (зі змінами від 24.03.2021р. № 365).

Проектна група: 9 докторів медичних наук (8 професорів і доцент), генеральний директор університетської клініки; один студент стоматологічного факультету. Гарант освітньої програми: доктор медичних наук, професор. Усі науково-педагогічні працівники, що залучені до реалізації освітньої складової ОП, є штатними працівниками Національного медичного університету імені О.О. Богомольця, мають науковий ступінь та вчене звання.

Матеріально-технічне забезпечення  Відповідає технологічним вимогам щодо матеріально-технічного забезпечення освітньої діяльності у сфері вищої освіти згідно з діючим законодавством України (Постанова кабінету міністрів України «Про затвердження Ліцензійних умов провадження освітньої діяльності закладів освіти» від 30 грудня 2015 р., № 1187, (зі змінами від 24.03.2021р. № 365):

– Наявність навчальних та лекційних аудиторій, забезпечення комп’ютерними робочими місцями, мультимедійним обладнанням, технічними засобами навчання відповідно до фактичного контингенту студентів та заявленого обсягу з урахуванням навчання за змінами;

– Забезпеченість мультимедійним обладнанням для одночасного використання в навчальних аудиторіях не менше 30% аудиторій;

– Наявність платформи для дистанційного навчання Likar_NMU, що забезпечує можливість здійснення навчання як у виключно дистанційній, так і у змішаній формах

– Наявність соціально-побутової інфраструктури: бібліотеки, у тому числі читального залу, пунктів харчування, актового залу, спортивного залу, стадіону та/або спортивних майданчиків, медичного пункту;

– Забезпеченість не менше 70 % здобувачів вищої освіти гуртожитком;

– Забезпеченість комп’ютерними робочими місцями, лабораторіями, полігонами, обладнанням, устаткуванням, необхідними для виконання навчальних планів;

– Наявність клінічних баз для проведення практик здобувачів вищої освіти або діючих угод на проведення виробничої практики у лікувально-профілактичних закладах;

– Наявність стандартизованих пацієнтів, специфічних манекенів, фантомів та муляжів.

Інформаційне та навчально-методичне забезпечення   Відповідає технологічним вимогам щодо навчально-методичного та інформаційного забезпечення освітньої діяльності у сфері вищої освіти згідно з діючим законодавством України (Постанова кабінету міністрів України «Про затвердження Ліцензійних умов провадження освітньої діяльності закладів освіти» від 30 грудня 2015 р., № 1187 (зі змінами від 24.03.2021р. № 365).

Для започаткування провадження освітньо-професійної програми:

– Наявність опису освітньо-професійної програми;

– Наявність навчального плану та пояснювальної записки до нього;

– Забезпеченість бібліотеки не менш як п’ятьма найменуваннями вітчизняних та закордонних фахових періодичних видань відповідного або спорідненого профілю, в тому числі в електронному вигляді;

– Наявність доступу до баз даних періодичних наукових видань англійською мовою відповідного або спорідненого профілю (допускається спільне користування базами кількома закладами освіти).

Для провадження освітньо-професійної програми необхідні:

– Наявність робочої програми з кожної навчальної дисципліни навчального плану;

– Наявність комплексу навчально-методичного забезпечення з кожної навчальної дисципліни навчального плану;

– Наявність програми практичної підготовки, робочих програм практик;

– Забезпеченість студентів навчальними матеріалами з кожної навчальної дисципліни навчального плану;

– Наявність методичних матеріалів для проведення атестації здобувачів;

– Наявність офіційного веб-сайту закладу освіти, на якому розміщена основна інформація про його діяльність (структура, ліцензії та сертифікати про акредитацію, освітня/освітньонаукова/ видавнича/атестаційна (наукових кадрів) діяльність, навчальні та наукові структурні підрозділи та їх склад, перелік навчальних дисциплін, правила прийому, контактна інформація);

– Наявність платформи для дистанційного навчання Likar_NMU, що забезпечує можливість здійснення навчання як у виключно дистанційній, так і у змішаній формах

– Наявність електронного ресурсу закладу освіти, який містить навчально-методичні матеріали з не менше ніж 60 % навчальних дисциплін навчального плану, в тому числі в системі дистанційного навчання.

Академічна мобільність

Національна кредитна мобільність Національна мобільність здійснюється на підставі Закону України «Про Вищу освіту», «Положення про визнання результатів навчання здобувачів вищої освіти в НМУ імені О.О.Богомольця, здобутих у неформальній та інформальній освіті» та угодами між вищими навчальними закладами України.
Міжнародна кредитна мобільність Міжнародна мобільність здійснюється на підставі Закону України «Про Вищу освіту», «Положення про міжнародну академічну мобільність та відрядження за кордон у Національному медичному університеті імені О.О.Богомольця», «Положення про визнання результатів навчання здобувачів вищої освіти в НМУ імені О.О.Богомольця, здобутих у неформальній та інформальній освіті» та угодами між навчальними закладами України та інших країн.
Навчання іноземних здобувачів вищої освіти Навчання іноземних студентів проводиться згідно із вимогами законодавства.

– Навчання іноземних здобувачів вищої освіти здійснюється у межах ліцензованого обсягу спеціальності за умови попередньої мовленевої підготовки.

– Прийом на навчання здійснюється відповідно «Правил прийому» із складанням відповідних фахових іспитів.

– Навчання здійснюється українською та англійською мовами за бажанням студента.

– Перевага у виборі вибіркових компонентів ОПП на молодших курсах надається мовній підготовці, а на старших курсах – з урахуванням особливостей захворюваності відповідних країн.

Розробники: гарант і члени проєктної групи

ВНЕСЕНО

Проектною групою з розробки освітньо-професійної програми «Стоматологія» НМУ імені О.О. Богомольця.

ЗАТВЕРДЖЕНО

Вченою радою Національного медичного університету імені О.О. Богомольця (протокол № 11 від «22» квітня 2021 р.)

РОЗРОБНИКИ:

  • Гарант програми, керівник проектної групи – Біденко Н.В. – доктор медичних наук, професор, декан стоматологічного факультету

Члени проєктної групи:

  • Канюра О.А. – доктор медичних наук, професор, проректор з науково-педагогічної та лікувальної роботи
  • Маланчук В.О. – член-кореспондент НАМН України, доктор медичних наук, професор, завідувач кафедри хірургічної стоматології та щелепно-лицевої хірургії;
  • Коленко Ю.Г. – доктор медичних наук, професор, завідувач кафедри терапевтичної стоматології;
  • Костюк Т.М. – доктор медичних наук, доцент, завідувач кафедри ортодонтії та пропедевтики ортопедичної стоматології;
  • Неспрядько В.П. – доктор медичних наук, професор, завідувач кафедри ортопедичної стоматології;
  • Савичук О.В. – доктор медичних наук, професор, завідувач кафедри дитячої терапевтичної стоматології та профілактики стоматологічних захворювань;
  • Соловйова Г.А. – доктор медичних наук, професор, в.о. завідувача кафедри внутрішніх хвороб стоматологічного факультету;
  • Тутченко М.І. – доктор медичних наук, професор, завідувач кафедри хірургії стоматологічного факультету;
  • Хрол Н.С. – кандидат медичних наук, доцент, Генеральний директор Університетської клініки;
  • Марцинюк Є.І. – студент 5 курсу стоматологічного факультету, в.о. голови студентської ради стоматологічного факультету.

 

Рецензенти:

– Рожко М.М. – Ректор Івано-Франківського національного медичного університету, член-кореспондент НАМН України, лaypеат Державної премії України в галузі науки і техніки, Заслужений діяч науки і техніки України, д.мед.н., професор

– Мазур І.П. – Президент громадської організації «Асоціація стоматологів України», професор Національного університету охорони здоров’я України імені П.Л.Шупика

– Дахно Л.О. – Голова Правління ГС «Безперервного Професійного Розвитку Стоматологів», к.мед.н., Заслужений лікар України

– Скульська С.В. – Генеральний директор КНП БМР “Дитяча стоматологiчна полiклiнiка”, Голова ГО “Стоматологiчна асоцiацiя Київщини”, д.мед.н., Заслужений лiкар України

– Гуменюк О.П. – директор Комунального некомерційного підприємства «Київська стоматологія»

– Літун М.Є. – головний лікар Комунального закладу Київської обласної ради «Обласна стоматологічна поліклініка», м. Біла Церква

– Лепський В.В. – директор Приватного підприємства «Медична клініка «Брати Лепські», к.мед.н., Заслужений працівник соціальної сфери України, м. Черкаси

Освітньо-професійна програма “Стоматологія” – PDF файл

Проєкт освітньо-професійної програми “Стоматологія” – PDF файл

Рецензії
Рецензія Директора комунального некомерційного підприємства “Київська стоматологія” – Гуменюк О.П.

Рецензія Директора приватного підприємства “Медична клініка “Брати Лепські”, КМН, заслуженого працівника соціальної сфери України – Лепського В.В.

Рецензія Ректора Івано-Франківського національного медичного університету, Члена-кореспондента НАМН України, Лауреата Державної премії України в галузі науки та техніки, Заслуженого діяча науки та техніки України, доктора медичних наук, професора – Рожко М.М.

Рецензія Президента громадської організації “Асоціація стоматологів України”, професора національного університету охорони здоров’я України ім. П.Л.Шупика – Ірини Мазур

Рецензія Головного лікаря комунального закладу обласної ради “Обласна стоматологічна поліклініка” м. Біла Церква – Літун М.Є.

Рецензія Заслуженого лікаря України, Кандидата медичних наук, Голови правління ГС “Безперервного професійного розвитку стоматологів” – Лариси О. Дахно 

Рецензія Генерального директора КНП БМР “Дитяча стоматологічна поліклініка”, Заслуженого лікаря України, Голови ГО “Стоматологічна асоціація Київщини”, доктора медичних наук – Скульської С.В.

Рецензія Голови департаменту ортодонтії Тбіліського державного національного університету, Доктора медичних наук, Професора – Тінатіна Мікадзе

Перелік освітніх компонентів

ОК 1 Іноземна мова
ОК 2 Українська мова (за професійним спрямуванням)
ОК 3 Історія України та української культури
ОК 4 Анатомія людини, в тому числі анатомія голови і шиї
ОК 5 Гістологія, цитологія та ембріологія
ОК 6 Іноземна мова (за професійним спрямуванням)
ОК 7 Латинська мова та медична термінологія
ОК 8 Медична біологія
ОК 9 Медична біохімія, в тому числі біохімія ротової порожнини
ОК 10 Медична та біологічна фізика з основами медичної інформатики
ОК 11 Мікробіологія, вірусологія та імунологія, в тому числі мікробіологія порожнини рота
ОК 12 Фізіологія, в тому числі фізіологія щелепно-лицевої ділянки
ОК 13 Введення в клінічну стоматологію, в тому числі сестринська практика в стоматології
ОК 14 Внутрішня медицина (в тому числі: епідеміологія, інфекційні хвороби, клінічна фармакологія)
ОК 15 Гігієна та екологія
ОК 16 Дитяча терапевтична стоматологія, в тому числі клінічна практика з дитячої терапевтичної стоматології
ОК 17 Дитяча хірургічна стоматологія, в тому числі клінічна практика з дитячої хірургічної стоматології
ОК 18 Доклінічний курс з дитячої терапевтичної стоматології, в тому числі сестринська практика в стоматології
ОК 19 Екстрена та невідкладна медична допомога
ОК 20 Загальна медична підготовка (в тому числі: акушерство; дерматологія, венерологія;  ендокринологія;  клінічна імунологія і алергологія; медична психологія;  неврологія, в тому числі нейростоматологія; оториноларингологія; офтальмологія; педіатрія; психіатрія, наркологія; фізична реабілітація, спортивна медицина; фтизіатрія)
ОК 21 Ортодонтія, в тому числі клінічна практика з ортодонтії
ОК 22 Ортопедична стоматологія (в тому числі: незнімне зубне протезування, знімне зубне протезування, щелепно-лицеве протезування, протезування на імплантах, клінічна практика з ортопедичної стоматології)
ОК 23 Патоморфологія, в тому числі патоморфологія голови і шиї
ОК 24 Патофізіологія, в тому числі патофізіологія щелепно-лицевої ділянки
ОК 25 Підготовка офіцерів запасу галузі знань «Охорона здоров’я» спеціальність «Стоматологія»
ОК 26 Пропедевтика внутрішньої медицини, в тому числі практика з догляду за пацієнтами в клініці внутрішньої медицини
ОК 27 Профілактика стоматологічних захворювань, в тому числі клінічна практика з профілактики стоматологічних захворювань
ОК 28 Радіологія, радіологія в стоматології
ОК 29 Соціальна медицина, громадське  здоров’я та основи доказової медицини
ОК 30 Терапевтична стоматологія (в тому числі: карієсологія, ендодонтія, пародонтологія, захворювання слизової оболонки порожнини рота, клінічна практика з терапевтичної стоматології)
ОК 31 Фармакологія
ОК 32 Хірургічна стоматологія (в тому числі: видалення зубів, знеболення та запальні захворювання щелепно-лицевої ділянки, щелепно-лицева травматологія, онкологія щелепно-лицевої ділянки, реконструктивна щелепно-лицева хірургія, клінічна практика з хірургічної стоматології)
ОК 33 Хірургія (в тому числі: нейрохірургія, онкологія, практика з догляду за пацієнтами в хірургічному відділенні)

Самозвіт