ВИПУСКНИКИ МЕДИЧНОГО ФАКУЛЬТЕТУ №1 УСПІШНО СКЛАДАЮТЬ ПМК-3
На кафедрі внутрішніх хвороб №1, яку очолює професор В.П.Шипулін, студенти медичного факультету №1 складають ПМК-3 з сучасної внутрішньої медицини. Протягом кількох місяців випускники штудіювали терапію у 22-й клінічній лікарні міста Києва, де знаходиться навчальна база кафедри. Підсумковий модульний контроль є частиною підготовки до вирішального іспиту Крок-2, який студенти складатимуть згодом. А сьогоднішній іспит складається із двох частин – тестового контролю, який виконують у письмовій формі, та спілкування із викладачами, де майбутні медики демонструють свою ерудицію і практичні навички з терапевтичної дисципліни. Під час вирішення ситуаційних задач проявляють свою фахову компетентність та клінічне мислення.
Редакція газети «Медичні кадри»
![](/wp-content/uploads/2020/01/IMG_2850.jpg)
![](/wp-content/uploads/2020/01/IMG_2860.jpg)
![](/wp-content/uploads/2020/01/IMG_2866.jpg)
![](/wp-content/uploads/2020/01/IMG_2868.jpg)
![](/wp-content/uploads/2020/01/IMG_2876.jpg)