ПЕРЕМОГИ НА БЛАКИТНИХ ДОРІЖКАХ
На початку квітня 2018 року збірна команда Національного медичного університету імені О.О. Богомольця взяла участь в змаганнях Спартакіади з плавання серед студентів закладів вищої освіти міста Києва, яка відбулася в Київському національного університеті будівництва і архітектури.
У змаганнях взяли участь студенти 13 вищих навчальних закладів ІІІ-ІV рівня акредитації м. Києва.
Збірна команда НМУ, виборюючи кожне очко на кожній з дистанцій, зайняла перше місце у своїй підгрупі. У загальному заліку збірна команда університету посіла шосте місце, поступившись лише провідним збірним командам.
Студентка 6 курсу медичного факультету №1 Чувашева Крістіна виборола бронзову медаль на дистанції 50 м брасом. Дівчатам нашої збірної команди вдалося у двох естафетах 4х50 м вільним стилем та комбінованій зайняти другі місця. Вони поступилися лише збірним командам Національного університету фізичного виховання і спорту України.
Бажаємо нашим плавцям наступних успіхів на водних доріжках.
Кафедра фізичного виховання і здоров’я
![](https://nmuofficial.com/wp-content/uploads/2018/04/30127707_1647916401964577_5715990271359975424_n.jpg)
![](https://nmuofficial.com/wp-content/uploads/2018/04/30221513_1647916525297898_8626210843559723008_n.jpg)
![](https://nmuofficial.com/wp-content/uploads/2018/04/foto_5.jpg)
![](https://nmuofficial.com/wp-content/uploads/2018/04/foto_6.jpg)
![](https://nmuofficial.com/wp-content/uploads/2018/04/foto_11.jpg)
![](https://nmuofficial.com/wp-content/uploads/2018/04/foto_12.jpg)